Kıvılcım Ural'ın babası Fikret Ural hayatını kaybetti

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evli olan Kıvılcım Ural aldığı acı haberle sarsıldı. Kıvılcım Ural'ın babası Mavi Işıklar'ın gitaristi Fikret Ural hayatına gözlerini yumdu. Kıvılcım Ural acı haberi sosyal medyadan yaptığı 'Bir sabah hastaneye kaldırıldığında entübe olduğunu bize söylediler. Ve seni kaybettik... Seni çok seviyorum babacım. Kalbim kırık ama artık sen her yerdesin' paylaşımı ile duyurdu.

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2021 16:15
Değiştirme Tarihi: 02.07.2021 16:15
Kıvılcım Ural'ın babası Fikret Ural hayatını kaybetti

Türkiye'nin ilk rock gruplarından Mavi Işıklar'ın gitaristi Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin eşi Kıvılcım Ural'ın babası Mavi Işıklar'ın gitaristi Fikret Ural'ın hayatını kaybetti.

Aldığı kötü haberle sarsılan Kıvılcım Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla içini döktü. Ural, şu ifadeleri kullandı:

'HAYATIN MANASIZLIĞINI DAHA İYİ ANLADIM'

'Bu acıyı anlatacak kelime yok. İçim bir okyanus gibiydi, sen gidince tüm sular çekilmiş gibi hissediyorum. Artık kanadım kırık ve yalnızım. Senin üzerine toprak atıldıktan sonra bu hayatın manasızlığını daha iyi anladım.

Haber ile ilgili metin girin!.

'KALBİM KIRIK'

En son telefon konuşmamızda, bahçedeki ağaçlardan ve sakinlikten bahsediyordun. Mutlu olduğunu bilmek çok güzeldi. Ancak bir sabah hastaneye kaldırıldığında entübe olduğunu bize söylediler. Ve seni kaybettik... Seni çok seviyorum babacım. Kalbim kırık ama artık sen her yerdesin'