Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kıvanç Tatlıtuğ tetikçi olacak!

Kıvanç Tatlıtuğ tetikçi olacak!

‘Siyah Beyaz’ adlı dizi ile ekrana dönecek olan Kıvanç Tatlıtuğ, bir tetikçiyi canlandıracak. Tatlıtuğ’un partneri ise Tuba Büyüküstün.

28.06.2016 08:29

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı ‘Behlül’ karakteri ile  gönüllerde taht kurmayı başaran Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Kurt Seyit ve Şura’da yaşadığı hayal kırıklığından sonra ekranlara bir süreliğine ara vermişti.

YÖNETMEN KRİZİ SONA ERDİYakışıklı oyuncu, yeni sezonda ‘Siyah Beyaz’ adlı dizide babası adına tetikçilik yapan acımasız bir adamı canlandıracak. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün ise Tatlıtuğ’un aksine iyiliksever bir kadın olarak karşımıza çıkacak. Bu iki karakterin buluşmasıyla büyük bir aşk yaşanacak, siyah ve beyaz buluşacak ve ortaya engellerle dolu bir dizi macera çıkacak. Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un yönetmen olarak Mehmet Ada Öztekin’le çalışmak istediği ancak yapımcının Ali Bilgin’le anlaşması üzerine yakışıklı oyuncunun önümüzdeki yıl Mehmet Ada Öztekin’le sinema filmi çekmeye karar verdiği konuşuluyor.  (Star) 

Yorumlar | 0
üye profil