Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer yeniden savcılığa başvurdu!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, Sinan Altıntaş isimli şahsın kendilerini ölümle tehdit ettiğini belirtip suç duyurusunda bulunmuştu. Altıntaş, sosyal medyada Başak Dizer'e yönelik hakaret içerikli sözler paylaşınca çift, tekrar savcılığa başvurdu. 

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 12:03
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 12:03
Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer yeniden savcılığa başvurdu!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, Sinan Altıntaş, isimli bir şahsın kendilerini rahatsız ettiklerini ileri sürerek şikayetçi olmuş ve koruma kararı aldırmışlardı. Instagram üzerinden magazin haberlerini paylaşan ve üzerine yorum yapan bir sayfada Kıvanç ve Başak çiftiyle ilgili haber yapan Günaydın'ın gazete sayfası paylaşılmış ve altına Başak Tatlıtuğ'un Sinan Altıntaş ile bir ilişkisi olduğu yazıldı. Söz konusu yorumlar sonrası Başak Tatlıtuğ ve eşi Kıvanç Tatlıtuğ savcılığa başvurarak Sinan A.'yı tanımadıklarını, paylaşımlar nedeniyle itibarlarının zedelendiğini ileri sürerek şikâyetçi oldu. Şikâyet sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

O OYUNCUYU DA TEHDİT ETMİŞ 

Atıntaş'ın oyuncu Hazar Ergüçlü'yü de tehdit ettiği ortaya çıkmıştı. Korunma talebiyle ilgili İstanbul Aile Mahkemesi’ne verilen dilekçede, Sinan Altıntaş’ın mesajlarında sürekli oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu ve ilişkilerinin Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer tarafından bozulduğunu dile getirdiği anlatıldı. Hazar Ergüçlü’nün fanı olduğu iddia edilen söz konusu şahısla ilgili ünlü oyuncunun menajerlik ajansı şu açıklamayı yaptı: “Hazar Ergüçlü, söz konusu şahsı hiç tanımamaktadır. Bu şahısla ilgili bilinen, zaman zaman yakın çevresine mesajla ulaşarak tehditkar yaklaşımlar göstermesinden ibarettir.”