Kıvanç Tatlıtuğ'dan Başak Dizer şartı

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Başak Dizer şartı

Cesur ve Güzel dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanan Tatlıtuğ yapım şirketi ile anlaşma yaparken stil danışmanı olarak eşi Başak Dizer'in kadroda yer almasını şart koştu.

Yapım şirketi ile anlaşma yapılırken Kıvanç Tatlıtuğ stil danışmanı olarak eşi Başak Dizer'in kadroda yer almasını şart koştu.

Kıvanç Tatlıtuğ başrorülünü Tuğba Büyüküstün ile paylaştığı 'Cesur ve Güzel' dizisi ile Star TV'de, ekrana gelmeye hazırlanıyor. 

 Yapım şirketi ile anlaşma yapılırken Kıvanç Tatlıtuğ stil danışmanı olarak eşi Başak Dizer'in kadroda yer almasını şart koştu. Kıvanç Tatlıtuğ başrorülünü Tuğba Büyüküstün ile paylaştığı 'Cesur ve Güzel' dizisi ile Star TV'de, ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Yapım şirketi ile anlaşma yapılırken Kıvanç Tatlıtuğ stil danışmanı olarak eşi Başak Dizer'in kadroda yer almasını şart koştu. Çift, 2008'de 'Aşk-ı Mennu'nun setinde tanışmıştı. Kıvanç başroldeydi, Başak Dizer de dizinin kostüm sorumlusuydu. Daha sonra 'Kurt Seyit ve Şura'da da birlikte çalışan ikili, geçen Şubat'ta Paris'te evlenmişti. 

Görüntülenme : 2553 Güncelleme Tarihi: 03/10/2016 15:07:21
Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 15:28:47

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin