Kıvanç Tatlıtuğ açıkladı! Sinem Kobal'ı istemedi mi?

Kıvanç Tatlıtuğ yeni projesinde Sinem Kobal'ı partner olarak istemediği yönündeki iddialara açıklık getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2017 13:38
Değiştirme Tarihi: 19.09.2017 13:44
Kıvanç Tatlıtuğ açıkladı! Sinem Kobal'ı istemedi mi?

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geride bıraktığımız günlerde 'Sinem Kobal'ı partner olarak istemedi' şeklinde çıkan haberlere açıklık getirdi.

Yaklaşık dört yıllık bir aradan sonra yeniden bir giyim firmasının yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bir toplantıda soruları yanıtlayan Tatlıtuğ herkesin aklındaki ‘Sinem Kobal reddi’ haberlerine de açıklık getirdi. Tatlıtuğ haberle ilgili şunları söyledi:

kıvanç tatlıtuğ

"Habere şehir dışındayken denk geldim. Bazı şeyleri söylemekten ben de sıkıldım ama bu durum işimizin bir parçası galiba… Bir takım haberlerin üretilmesi ve sonrasında sanatçıya söz hakkı doğması bu işin parçası…

sinem kobal

Ancak böyle bir şey mümkün değil! Bunu sizin huzurunuzda da söylemek istiyorum bu yaz bana gelen senaryoları okudum. Her oyuncu gibi sonuçta nihai bir karar veriyorsunuz okuduktan sonra ancak bunun dışında herhangi bir kadın ya da erkek oyuncunun adı geçmedi. İsim konuşulmadı… Bu sene projeye yapacaksam ki yapacağım önce senaryo gelir okunur ve şekillenir yani bu tarz bir isim reddi olmadı. Yine Ay yapımla çalışmaya devam edeceğim. Zaten benim tek görevim senaryoyu okumak partner ismi önermek gibi bir durumum söz konusu değil dizi ya da film ekibinde bunları belirleyecek insanlar zaten var…" (Sözcü)