Kısmetse Olur’da kim elenecek? İşte, Kısmetse Olur final fragmanı

Kısmetse Olur’da kim elenecek? İşte, Kısmetse Olur final fragmanı
Yayınlanma Tarihi: 13.11.2016 14:49 | Değiştirme Tarihi: 13.11.2016 14:49

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen programının bu gece yayınlanacak olan bölümünde haftanın kritikleri yapılacak ve yüzleşmeler yaşanacak. Ayrıca Kısmetse Olur’dan elenecek isim veya isimler bu gece belli olacak. Peki, Kısmetse Olur’da kim elenecek? İşte, seslerin yükseldiği Kısmetse Olur final fragmanı ve bu haftanın ses getiren olayları!

Kısmetse Olur’da haftanın final bölümü geldi, çattı. Kanal D’nin en çok sevilen programlarından biri olan Kısmetse Olur’a bu gece bir isim veda edecek. Gerek formatı gerekse gelin ve damat adaylarıyla gündemden düşmeyen programın final gecesinde, hafta boyu sorulan “Kısmetse Olur’da kim elenecek?” sorusuna da yanıt gelecek. Peki, programa bu hafta damga vuran konular neydi? Hangi gözde çift yollarını ayırma kararı aldı. İşte, eleme gecesinde de gündeme getirilmesi beklenen haftanın olayları ve Kısmetse Olur final fragmanında dikkat çeken detaylar!

FİNAL FRAGMANINDA DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR
Haftanın birincileri olan Hazal ve Aykut, bu hafta koruma altına alındıkları için eleme heyecanı yaşamayacaklar. Ancak Kısmetse Olur final fragmanına bakılırsa Semih ile yollarını ayırma kararı alan Hazal ve yeni gelin adayı Gamze taşkın arasında tartışmalar yaşanacak. Evin en çok gündeme gelen ve erkeksi tavırlarıyla dikkat çeken ismi Gamze Göktürk, evin tüm erkek adaylarını hedef alacak. Fragmanda dikkat çeken bir diğer aday ise evin gözde adaylarından Didem’in sözleri oldu. Didem’in “Sensizliğe hazır değilim.” diyerek gözyaşı dökmesi, yazılan isimlerin arasında Adnan’ın olduğunu düşündürdü.

 

GÖKHAN SARA’NIN ÇOCUĞU MU VAR?
Her an sürpriz bir gelişmenin yaşanabildiği ve seslerin yükseldiği Kısmetse Olur evine bu hafta Gökhan Sara’nın itirafı ve yarışmanın gözde çiftlerinden birinin ayrılık kararı alması damga vurdu. Tanıma yolunda olduğun gelin adayı Rabia’nın evlilikten döndüğünü öğrenen Gökhan Sara, evlenip boşandığını ve bir çocuğu olduğunu söyledi. Bu itiraf, hem programdakileri hem de ekran başındakileri şoka uğrattı. Sözleriyle şaşkınlık yaratan Gökhan Sara, gün sonunda Rabia’ya bir ders vermek istediğini için şaka yaptığını belirtti.

ŞAŞIRTAN AYRILIK
Kısmetse Olur’a bu hafta damga vuran bir diğer olay ise Semih ve Hazan ilişkinin bitmesi oldu. Hazal’ın kıskançlıklarına daha fazla dayanamayan Semih, çok fazla ödün verdiğini ifade etti ve daha fazla yapamayacağını söyleyerek ayrılık kararı aldı. Gözyaşlarını boğulan Hazal’ın çiftlerin yazıldığı tahtadan isimlerini silmesi ise ipleri kopma noktasına getirdi. İkilinin ilerleyen günlerde barışıp barışmayacağı, fanları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.