Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek? İşte olaylı eleme gecesi fragmanI

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek? İşte olaylı eleme gecesi fragmanI

Kısmetse Olur’da haftanın finaline saatler kaldı. Kanal D’nin sevilen gündüz kuşağı programı Kısmetse Olur’a her hafta olduğu gibi bu hafta da bir isim veda edecek. “Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek?” sorusunun yanıtı pazar günü gece geç saatler belli olacak. Elenecek ismin belli olduğu gecede kişiler arasında ise gerginlikler yaşanacak. İşte eleme gecesi fragmanı ve yaşanacaklara dair detaylar!

05.11.2016 15:31

Kısmetse Olur'un final gecesine çok az bir zaman yine “Kim elenecek?” sorusu gündeme geldi. Kanal D’nin gerek formatıyla gerekse gelin ve damat adaylarıyla sık sık adından söz ettiren programı Kısmetse Olur’un final bölümü 6 Kasım Pazar günü yayınlanacak. Haftanın kritiklerinin yapıldığı, yüzleşmelerin yaşandığı final gecesinde hafta boyu sorulan “Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek?” sorusuna da yanıt gelecek. Peki final gecesinde neler yaşanacak? İşte tartışmalı final gecesi fragmanı ve geçen hafta elenen isim!

Sunuculuğunu Seda Akgül'ün üstlendiği Kısmetse Olur’a veda eden ya da edecek isimler, pazar günü belli olacak. Her hafta olduğu bu hafta da adaylar ve çiftler arasında krizler yaşanacak. Formatı gereği bir veya birden kişinin elenebildiği Kısmetse Olur’un final gecesine programın gözde çiftlerinden biri olan Semih ve Hazal arasındaki gerginlik damga vuracak. Programın popüler damat adayı Gökhan Sara’nın Ayça Beğen’e yönelik iddiaları ise şaşırtacak. Peki Hazal-Semih aşkı bitecek mi? Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek? Tüm bu soru işaretleri final gecesinde yanıt bulacak.

KISMETSE OLUR'DA ELEME ÖNCESİ BÜYÜK KAVGA
Her hafta bir tartışmanın yaşandığı programa bu hafta damga vuran olay eski iki yarışmacının kavga etmesi oldu. Geçtiğimiz sezon da programda yer alan Ayça ve Mehtap arasında kavga çıktı. İkili arasındaki kavganın büyümesi ve elle müdahalenin olması üzerine her iki yarışmacı da uyarı aldı. Eve ilk geldiklerin birbirlerine destek olan ikilinin arasındaki bağın kopma noktasına gelmesi diğer yarışmacıları da şaşırttı.

KISMETSE OLUR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?
Geçtiğimiz hafta ekrana gelen eleme gecesinde duygu dolu anlar yaşandı. Yapılan oylama sonucunda gelinlerden Gamze, damatlardan ise Onur kaldı. Gelinler evinin koruma altına girmesi ile Kısmetse Olur evine veda eden isim Kısmetse Olur’un sempatik tavırlarıyla adından söz ettiren ismi Onur oldu. Hem gelinler hem de damat adaylarının sevdiği Onur’un elenmesi duygu dolu anlar yaşattı. Onur'un duygusal vedası ardından Kısmetse Olur evine yeni gelen ise Okan oldu. Amasya Merzifon'da yaşayan Okan çifti programa Gamze için geldiğini söyledi.

 

Yorumlar | 0
üye profil