Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kısmetse Olur yeni bölümde sinirler geriliyor!

Kısmetse Olur yeni bölümde sinirler geriliyor!

Kanal D'nin heyecanlı yarışma programı Kısmetse Olur hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Bugün 215. bölümü yayınlanacak olan Kısmetse Olur'da Hazal ve Emre adada romantik anlar geçiriyorlar. Kısmetse Olur evinde ise sinirler geriliyor. Kısmetse Olur 29 Haziran 215. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

29.06.2016 11:01

Kısmetse Olur'da 5 yapılan final gecesinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Hande Yener, Kısmetse Olur evine gelerek sevilen şarkılarını seslendirdi. Geçtiğimiz hafta çalan GONG ile Kısmetse Olur'da artık eleme yapılmayacaktı. Bugün yayınlanan yeni bölümde sürpriz gelişmeler yaşanacak..

Hazal ve Emre'nin hayali gerçek oluyor! İkili baş başa adaya gidiyor!Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'de Kanal D'de!

KISMETSE OLUR 214. BÖLÜM FRAGMANI
Kısmetse Olur'da finale çok bir süre kala gelin adaylarından Ceyda Kırıcı diskalifiye oluyor!Kısmetse Olur'da şok eden gelişme!

“BEN BURADAN BİRİNİ SEÇMEYE GELDİM”
Evde şarkıları ve şovlarının yanı sıra adaylarla sohbet de eden Hande Yener; kendisine yöneltilen bir sorunun ardından “İlk videoya çok iyi tepki geldi. O yüzden şimdi ikinci videoya ben buradan birini seçmeye geldim dermişim” diyerek şakalaşıyor. Öte yandan Mehtap hakkında da bilgi sahibi olan Yener, ona da “Bak kızdırdım Mehtap’ı korkuyorum” diyerek takılıyor.

ESER ÇOK ÇEKTİRDİ BİZE
Hande Yener geçen günlerde klibinde rol alan Eser West’e de takılmayı ihmal etmiyor. Yener Eser için “O gün bize çok çektirdi. Yok havyar isterim yok şunu isterim” diyerek espri yapıyor.

KISMETSE OLUR 38. HAFTANIN FİNALİNDE HANDE YENER SÜRPRİZİ
Kısmetse Olur'da Hande Yener sürprizi! Ünlü popçu Kısmetse Olur evinde eğlenceli anlar yaşatıyor!Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 23.30'da Kanal D'de!

KISMETSE OLUR'DA GONG ÇALDI
Kısmetse Olur’ un geçtiğimiz haftalarda elenen damat adayı Tankut,  eve geri döndü. Tankut’un geri dönüşü ile tüm adaylar büyük bir şaşkınlık yaşarken bu dönüşe en çok sevinen Daniela oldu.

Yarışmacılar henüz Tankut’un sevincini yaşarken, asıl büyük sürpriz ise programın sunucusu Seda Akgül’den geldi. Programın en başından beri büyük bir heyecan ve merakla beklenen Gong çaldı.

Gong’un çalınmasıyla birlikte Kısmetse Olur evinde bundan böyle eleme yapılmayacak. İzleyicilerden gelen sms’ lere göre belirlenen bir çift ise muhteşem bir düğün ile dünyaevine girecek.

 

Yorumlar | 0
üye profil