Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kısmetse Olur haftanın finalinde büyük sürpriz! Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur haftanın finalinde büyük sürpriz! Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimin eleneceği izleyenleri tarafından merak konusu oldu. Heyecanın hiç tükenmek bilmediği Kısmetse Olur'da bu hafta ilginç dakikalar yaşanmıştı. Hazal ve Semih'in ayrılığının ardından izleyenler şoke olmuştu. Fakat Semih'in annesinin eve gelmesinin ardından Semih ve Hazal çifti barıştılar. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek? Kısmetse Olur evine gelen büyük sürpriz ne? İşte, haftanın finali fragmanı sizlerle.

09.10.2016 11:19

Kanal D'nin herkes tarafından ilgiyle takip ettiği evlilik programı Kısmetse Olur'da haftanın finali geldi çattı. Heyecan ve tansiyon seviyesinin hep yüksek olduğu Kısmetse Olur evinde bu hafta birçok şok yaşanacak. Semih'in annesinin Kısmetse Olur evine gelmesinin ardından Hazal ile Semih'in barışması izleyenlerin yüzünü gülümsetti. Fakat Gökhan ve Rabia çiftinin yaşadığı sorunlar ilişkilerinin bitmesine sebep oluyor. Bu hafta Kısmetse Olur evine gelen büyük sürpriz ne oldu? İşte, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı.

Gökhan, Rabia'nın sürekli Aykut'tan bahsetmesi üzerine geriliyor ve ilişkisini sonlandırma kararı alıyor! Gökhan ve Rabia aşkında beklenmedik son!

Gökhan ve Rabia ilişki dün yaşananların ardından sona erdi. Gökhan, Rabia'nın sürekli Aykut'tan bahsettiğini ve bundan rahatsız olduğunu dile getirdi. Ardından diğer 8 damat adayını tanırım lafı bardağı taşıran son damla oldu ve Gökhan ilişkisini bitirdi

Kısmetse Olur Haftanın Finali Fragmanı yayında! Kısmetse Olur evine gelen büyük sürpriz ne?Herkesin yüzündeki şaşkınlık ifadesine ne sebep oluyor? Kısmetse Olur Haftanın Finali bölümüyle Pazar 23.30'da

KISMETSE OLUR'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER YAŞANDI
Kısmetse Olur'da geçtiğimiz hafta yaşanan eleme gecesinin ardından olaylar eksik olmadı. Kısmetse Olur evine katılan iki farklı yarışmacı programa fırtına gibi bir giriş yaptı. Öncelikle yarışmaya dahil olan damat adayı Arif Can, Rabia'ya talip olunca erkekler tarafında işler bir hayli karıştı.

Kısmetse Olur'da eve dahil olan gelin adayı Nazlı'nın da Semih ile yakınlaşması Hazal'ı delirtmiş hatta ikili ayrılık konuşmaları yapmaya başlamıştı.

“KENDİ KAYBEDER”
Hazal ve Semih bahçede baş başa konuşurken Hazal kendisine sarılmayan Semih’e sitem ediyor. Daha sonra gözyaşları içerisinde orayı terk ediyor. Semih ise bu duruma bozularak “Kendi kaybeder” diyor.

HAZAL KIRMIZI ODAYI BASIYOR
Nazlı ise Semih kırmızı odada sohbet ederken Hazal kırmızı odayı basıyor ve ikiliye imalı bakışlar atıyor. Semih ise tepkisini “Burayı da mı basıyorsun artık?” diye veriyor.

Gökhan’ın Esra’ya İlgi Göstermesi Rabia’yı Çıldırttı!
Eve yeni gelen gelin adayı Esra’nın Gökhan’a yakınlık göstermesi Rabia cephesinde gerilime neden olmuştu. Gökhan’ın da Esra’ya yakın ilgi göstermesine dayanamayan Rabia, sonunda sinirlerine hakim olamadı.

Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar sonucunda Rabia daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuldu ve Gökhan’a olan aşkını itiraf etti.

HAZAL BABALIK KİMDİR
Kısmetse Olur'un güzellerinden Hazal Babalık 1996 doğumlu yani 20 yaşında ve Maltepe Üniversitesi'nde okuyor. Aslen Rize Ardeşenli ve horona çok meraklı hatta eğitimini de almış.

Hazal programın ilk bölümünde kendini 'Orjinal laz' olarak tanıtarak "Benimle kah gülüp kah ağlayacak, horon oynayacak birini arıyorum" deyip ardından da "inadın biriyim" diyerek çok inatçı olduğunu dile getirmişti. Hazal Karadenizli damat adayı arıyor olmasına rağmen Semih'i görünce fikrini değiştirmiş olacakki memleketi Çorlu olan Semih ile flört etmeye başladı.

Yorumlar | 0
üye profil