Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur'da sürpriz haber..

Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur'da sürpriz haber..

Kanal D'nin heyecan dolu yarışma programı Kısmetse Olur'da dün akşam kim elendi? Bu haftaki halk oylamasında Nur ve Batu birinci çıkarak 10 bin TL'nin sahibi oldular. Hande Yener sürpriz konuk olduğu Kısmetse Olur 38. haftanın finalinde kimse elenmedi. Kısmetse Olur 213. bölümde sürpriz bir aşk mı başlıyor? İşte ayrıntılar..

27.06.2016 13:18

Kısmetse Olur'da dün yapılan final gecesinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Hande Yener, Kısmetse Olur evine gelerek sevilen şarkılarını seslendirdi. Geçtiğimiz hafta çalan GONG ile Kısmetse Olur'da artık eleme yapılmayacaktı. Bugün yayınlanan yeni bölümde sürpriz gelişmeler yaşanacak..

Melis ve Adnan arasında bir aşk mı başlıyor?Kısmetse Olur yeni bölümüyle Pazartesi 12.45'de Kanal D'de!

KISMETSE OLUR 213. BÖLÜM FRAGMANI

“BEN BURADAN BİRİNİ SEÇMEYE GELDİM”
Evde şarkıları ve şovlarının yanı sıra adaylarla sohbet de eden Hande Yener; kendisine yöneltilen bir sorunun ardından “İlk videoya çok iyi tepki geldi. O yüzden şimdi ikinci videoya ben buradan birini seçmeye geldim dermişim” diyerek şakalaşıyor. Öte yandan Mehtap hakkında da bilgi sahibi olan Yener, ona da “Bak kızdırdım Mehtap’ı korkuyorum” diyerek takılıyor.

ESER ÇOK ÇEKTİRDİ BİZE
Hande Yener geçen günlerde klibinde rol alan Eser West’e de takılmayı ihmal etmiyor. Yener Eser için “O gün bize çok çektirdi. Yok havyar isterim yok şunu isterim” diyerek espri yapıyor.

KISMETSE OLUR 38. HAFTANIN FİNALİNDE HANDE YENER SÜRPRİZİ
Kısmetse Olur'da Hande Yener sürprizi! Ünlü popçu Kısmetse Olur evinde eğlenceli anlar yaşatıyor!Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 23.30'da Kanal D'de!

KISMETSE OLUR'DA GONG ÇALDI
Kısmetse Olur’ un geçtiğimiz haftalarda elenen damat adayı Tankut,  eve geri döndü. Tankut’un geri dönüşü ile tüm adaylar büyük bir şaşkınlık yaşarken bu dönüşe en çok sevinen Daniela oldu.

Yarışmacılar henüz Tankut’un sevincini yaşarken, asıl büyük sürpriz ise programın sunucusu Seda Akgül’den geldi. Programın en başından beri büyük bir heyecan ve merakla beklenen Gong çaldı.

Gong’un çalınmasıyla birlikte Kısmetse Olur evinde bundan böyle eleme yapılmayacak. İzleyicilerden gelen sms’ lere göre belirlenen bir çift ise muhteşem bir düğün ile dünyaevine girecek.

 

Yorumlar | 0
üye profil