Kısmetse Olur'da kim elendi? - İşte yeni fragman

Kısmetse Olur'da kim elendi? - İşte yeni fragman

Kısmetse Olur yarışmasında dün akşam eleme heyecanı yaşanmıştı. Yarışmanın dün akşam gerçekleşen eleme gecesinde kimin elendiği izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Kısmetse Olur'da geçen hafta oldukça hareketli gelişmeler yaşandı. Bu haftada yarışmaya katılan iki yeni isim Kısmetse Olur evinde tartışmaları beraberinde getirdi. Kısmetse Olur'da kim elendi ve yarışmanın devamında neler yaşanıyor?

Kısmet Olur'da dün akşam yaşanan eleme gecesinin ardından kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. Kanal D'nin fenomen yarışmalarından biri olan Kısmet Olur'da yaşanan gelişmeler heyecanlı anlara sahne oluyor. Peki Kısmetse Olur'da dün akşam kim elendi? İşte bu sorunun cevabı ve yaşanan olaylar

Kısmetse Olur evinde dün akşam Serap Gündüz elendi.

Kısmetse Olur 243.Bölüm Fragmanı Yayında! Kısmetse Olur'a yeni bir gelin adayı geliyor, ortalık karışıyor!Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.15'te Kanal D'de!
Gökhan’ın Esra’ya İlgi Göstermesi Rabia’yı Çıldırttı!Kısmetse Olur’un bugün ekrana gelen bölümüne Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar damgasını vurdu. Eve yeni gelen gelin adayı Esra’nın Gökhan’a yakınlık göstermesi Rabia cephesinde gerilime neden olmuştu. Gökhan’ın da Esra’ya yakın ilgi göstermesine dayanamayan Rabia, sonunda sinirlerine hakim olamadı.

Kısmetse Olur evine bu hafta dahil olan yarışmacı Arif Can, Rabia'ya talip olunca işler karıştı

Kısmetse Olur'da yeni gelin adayı olarak eve katılan Nazlı farklı siması ile gelin adaylarının dikkatini çekti. Nazlı'nın damat adayları tarafından da ilgi görmesi Kısmetse Olur evinde hareteketli dakikalara neden oldu
Kısmetse Olur 243.Bölüm Fragmanı - 2 Yayında! Hazal ve Semih arasında ayrılık rüzgarları!Kısmetse Olur'a gelen yeni bir gelin adayı Hazal ve Semih arasında gergin dakikalara neden oluyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her 

Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar sonucunda Rabia daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuldu ve Gökhan’a olan aşkını itiraf etti.

Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara kimdir?Kısmetse Olur yarışmasında bir damat adayı sosyal medyaya damga vurdu. Geçtiğimiz Gökhan Sara'nın mesleği ve mal varlığı sosyal medyanın diline düştü. Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara'nın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları da kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kısmetse Olur yarışmasında damat adayları arasında yer alan Gökhan Sara geçtiğimiz günlerde sosyal medyada adı en çok konuşulan kişiler arasında yer aldı. Bu durumun böyle olmasının sebebi ise yarışmacının mal varlığı oldu. Sosyal medyada Gökhan Sara'nın zenginliği konuşulurken, yarışmacıyı bu konunun dışında yakışıklı bulan ve destekleyenlerde oldukça fazla.

Kısmetse Olur'un yeni damat adayının evlenmek istediği kadın profili şaşırtıcı oldu. Hem ağırbaşlı bir kadın isteyen Gökhan Sara aynı zamanda da işveli ve cilveli olmasını tercih ediyor.

Gökhan Sara kimdir?
Gökhan Sara 26 yaşında Kısmetse Olur programında damat adayı olarak yarışan bir yarışmacı. Rize doğumlu olan Gökhan Sara, Otomotiv sektöründe işletmeci olarak hayatını sürdürüyor.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 14:01:15

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin