Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur'da bu hafta nefes kesen bir eleme gecesi yaşanacak. Yarışmanın bu haftaki bölümüne gündem Gökhan, Kısmetse Olur gelin adayları Rabia ve Aycan arasında tartışmalar son bulmuyor. Kısmetse Olur evinde geçtiğimiz hafta bir de diskalifiye yaşanmıştı. Peki eleme akşamında neler yaşanacak? İşte Kısmetse Olur evinde meydana gelen olaylar

Kısmetse Olur Haftanın Finali Fragmanı Yayında! Rabia ve Aycan arasında Gökhan tartışması dinmek bilmiyor! Gökhan, duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor! Kısmetse Olur Haftanın Finali bölümüyle Pazar 23.30'da Kanal D'de!

Gökhan’ın Esra’ya İlgi Göstermesi Rabia’yı Çıldırttı!Kısmetse Olur’un bugün ekrana gelen bölümüne Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar damgasını vurdu. Eve yeni gelen gelin adayı Esra’nın Gökhan’a yakınlık göstermesi Rabia cephesinde gerilime neden olmuştu. Gökhan’ın da Esra’ya yakın ilgi göstermesine dayanamayan Rabia, sonunda sinirlerine hakim olamadı.

Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar sonucunda Rabia daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuldu ve Gökhan’a olan aşkını itiraf etti.

Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara kimdir?Kısmetse Olur yarışmasında bir damat adayı sosyal medyaya damga vurdu. Geçtiğimiz Gökhan Sara'nın mesleği ve mal varlığı sosyal medyanın diline düştü. Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara'nın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları da kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kısmetse Olur yarışmasında damat adayları arasında yer alan Gökhan Sara geçtiğimiz günlerde sosyal medyada adı en çok konuşulan kişiler arasında yer aldı. Bu durumun böyle olmasının sebebi ise yarışmacının mal varlığı oldu. Sosyal medyada Gökhan Sara'nın zenginliği konuşulurken, yarışmacıyı bu konunun dışında yakışıklı bulan ve destekleyenlerde oldukça fazla.

Kısmetse Olur'un yeni damat adayının evlenmek istediği kadın profili şaşırtıcı oldu. Hem ağırbaşlı bir kadın isteyen Gökhan Sara aynı zamanda da işveli ve cilveli olmasını tercih ediyor.

Gökhan Sara kimdir?
Gökhan Sara 26 yaşında Kısmetse Olur programında damat adayı olarak yarışan bir yarışmacı. Rize doğumlu olan Gökhan Sara, Otomotiv sektöründe işletmeci olarak hayatını sürdürüyor.

KISMETSE OLUR'DA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?
Kısmetse Olur programında bugün şoke eden bir gelişme yaşandı. Damatlar evinden bir kişi verilen kararla diskalifiye edildi. Kanal D ekranlarının fenomen yarışması haline gelen Kısmetse Olur'da ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Haftanın finalinde yaşanan elemede bir kişinin elenmesi akıllarda soru işareti bırakmıştı. Bugün yaşanan gelişmeyle Kısmetse Olur evinde yaşanan olaylara açıklık getirildi. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte detaylar.

 

Kanal D ekranlarının fenomen yarışması haline gelen Kısmetse Olur 238. bölüm fragmanını yayınladı. İlgiyle izlenen yarışmada yaşanan gelişmeler damatlar ve gelinler evinde şok etkisi yarattı. Gamze ile flört eden damat adayı Tolga Kulakçı, gece kulubündeki sarmaş dolaş görüntüleri sebebiyle Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi. Programın başladığı günden itibaren böyle bir şeyin ilk defa yaşanıyor olması herkesi hayrete düşürdü.

Kanal D'nin heyecan dolu yarışması Kısmetse Olur'da dün akşam kim elendi belli oldu. Haftanın finali ile ekrana gelen Kısmetse Olur'da elenen isim Deniz Bozkurt oldu. 10 bin TL'lik ödülü alan isim ise Adnan oldu. Kısmetse Olur final gecesinde yaşananlar haberimizde.

Kısmetse Olur yarışmasının bugün yayınlanan bölümünde izleyenleri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Programın fragmanında da ortaya çıkan olay diskalifiye ile sonuçlandı. Kısmetse Olur yarışmasında damat adaylarından Tolga Kulakçı'nın bir gece kulubünde yanında iki güzelle sarmaş dolaş halleri fotoğraflarla ortaya çıkınca Kısmetse Olur evinden diskalifiye oldu.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/10/2016 08:16:02

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin