Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur evinde bu hafta eleme heyecanı yaşandı. Kanal D'nin sevilen yarışma programı Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi sorusu izleyiciler tarafından merakla cevabını arıyordu. Kısmetse Olur'da dün akşam elenen isim belli oldu. Peki Kısmetse Olur evinde bu hafta hangi yarışmacı eve veda etti. İşte Kısmetse Olur'da yaşananlar

07.11.2016 07:49

Gökhan ve Didem izleyicilerin oyları ile koruma altına alınarak bu hafta eleme heyecanı yaşamadılar. Bunlara evde yapılan oylamanın ardından Hazal ve Adnan'da eklenince 4 ismin bu hafta Kısmetse Olur evinde kalmaları garanti oldu.

Bu haftanın birincisi Gökhan Sara oldu ve 10 bin lira değerindeki haftalık öldülünün kazananı oldu. Kısmetse Olur'da bu hafta Ayça elendi ve tam anlamıyla bir şok yaşandı. Gelinler evinde bu karar şaşkınlıkla karşılanırken, damatları verdikleri karardan son derece emindi.

Haftanın sonuna gelindiğinde tüm bunlar yaşanırken, Ayça'nın yerine gelen gelin adayı oldukça iddialı bir giriş yaptı.

Kısmetse Olur evine gelen gelin adayı Gamze oldukça neşeli bir giriş yaptı. Damat adaylarının dikkatini çeken Gamze, ilk söyledikleri ile dikkatleri üzerine topladı. Damat adaylarının Gamze'den aldığı ilk his oldukça dişli bir kız olduğuydu. Gelinler evinde de sempati ile karşılaşan Gamze'nin ilerleyen günlerde neler yaşayacağı ve kimin için geldiği merak konusu

KISMETSE OLUR'DA ELEME ÖNCESİ BÜYÜK KAVGA
Her hafta bir tartışmanın yaşandığı programa bu hafta damga vuran olay eski iki yarışmacının kavga etmesi oldu. Geçtiğimiz sezon da programda yer alan Ayça ve Mehtap arasında kavga çıktı. İkili arasındaki kavganın büyümesi ve elle müdahalenin olması üzerine her iki yarışmacı da uyarı aldı. Eve ilk geldiklerin birbirlerine destek olan ikilinin arasındaki bağın kopma noktasına gelmesi diğer yarışmacıları da şaşırttı.

KISMETSE OLUR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?
Geçtiğimiz hafta ekrana gelen eleme gecesinde duygu dolu anlar yaşandı. Yapılan oylama sonucunda gelinlerden Gamze, damatlardan ise Onur kaldı. Gelinler evinin koruma altına girmesi ile Kısmetse Olur evine veda eden isim Kısmetse Olur’un sempatik tavırlarıyla adından söz ettiren ismi Onur oldu. Hem gelinler hem de damat adaylarının sevdiği Onur’un elenmesi duygu dolu anlar yaşattı. Onur'un duygusal vedası ardından Kısmetse Olur evine yeni gelen ise Okan oldu. Amasya Merzifon'da yaşayan Okan çifti programa Gamze için geldiğini söyledi.

 

Yorumlar | 0
üye profil