Kısmetse Olur'da beklenmeyen olay! Semih'in annesi geldi ve..

Kısmetse Olur'da beklenmeyen olay! Semih'in annesi geldi ve..

Kısmetse Olur programının bugün yayınlanacak bölümünde şaşkına uğratan bir gelişme yaşandı. Kısmet Olur evinin bu haftaki gündemi Semih ve Hazal'ın ayrılmasıydı. Kısmetse Olur'da bir hafta boyunca tartışan, gerginlikler yaşayan bu çift tüm çabalara rağmen barışmamıştı. Fakat Kısmetse Olur'da bugün sürpriz bir gelişme yaşandı.

Kısmetse Olur 247. bölüm fragmanında yaşananlar izleyicileri merakta bıraktı. Semih'in annesi Kısmetse Olur evine gelerek ikiliyi barıştırmaya çalıştı. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanından anlaşıldığı üzere Semih ve Hazal barışıyor. Peki Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

Kısmetse Olur 247.Bölüm Fragmanı yayında! Semih'in annesi eve geliyor ve Hazal'la Semih'i barıştırıyor.. Hazal ve Semih çiftine anne desteği...

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de!

KISMETSE OLUR'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER YAŞANDI
Kısmetse Olur'da geçtiğimiz hafta yaşanan eleme gecesinin ardından olaylar eksik olmadı. Kısmetse Olur evine katılan iki farklı yarışmacı programa fırtına gibi bir giriş yaptı. Öncelikle yarışmaya dahil olan damat adayı Arif Can, Rabia'ya talip olunca erkekler tarafında işler bir hayli karıştı.

Kısmetse Olur'da eve dahil olan gelin adayı Nazlı'nın da Semih ile yakınlaşması Hazal'ı delirtmiş hatta ikili ayrılık konuşmaları yapmaya başlamıştı.

“KENDİ KAYBEDER”
Hazal ve Semih bahçede baş başa konuşurken Hazal kendisine sarılmayan Semih’e sitem ediyor. Daha sonra gözyaşları içerisinde orayı terk ediyor. Semih ise bu duruma bozularak “Kendi kaybeder” diyor.

HAZAL KIRMIZI ODAYI BASIYOR
Nazlı ise Semih kırmızı odada sohbet ederken Hazal kırmızı odayı basıyor ve ikiliye imalı bakışlar atıyor. Semih ise tepkisini “Burayı da mı basıyorsun artık?” diye veriyor.

Gökhan’ın Esra’ya İlgi Göstermesi Rabia’yı Çıldırttı!
Eve yeni gelen gelin adayı Esra’nın Gökhan’a yakınlık göstermesi Rabia cephesinde gerilime neden olmuştu. Gökhan’ın da Esra’ya yakın ilgi göstermesine dayanamayan Rabia, sonunda sinirlerine hakim olamadı.

Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar sonucunda Rabia daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuldu ve Gökhan’a olan aşkını itiraf etti.

HAZAL BABALIK KİMDİR
Kısmetse Olur'un güzellerinden Hazal Babalık 1996 doğumlu yani 20 yaşında ve Maltepe Üniversitesi'nde okuyor. Aslen Rize Ardeşenli ve horona çok meraklı hatta eğitimini de almış.

Hazal programın ilk bölümünde kendini 'Orjinal laz' olarak tanıtarak "Benimle kah gülüp kah ağlayacak, horon oynayacak birini arıyorum" deyip ardından da "inadın biriyim" diyerek çok inatçı olduğunu dile getirmişti. Hazal Karadenizli damat adayı arıyor olmasına rağmen Semih'i görünce fikrini değiştirmiş olacakki memleketi Çorlu olan Semih ile flört etmeye başladı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 09:39:48

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin