Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kısmet Değilmiş'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kısmet Değilmiş'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yepyeni internet dizisi “Kısmet Değilmiş” in ilk bölümü Pazartesi akşamı yayınlandı!

10.12.2015 15:23

Başrollerini en son Çilek Kokusu’nda yer alan, ekranların sevilen genç oyuncularından Bora Cengiz ile sosyal medya fenomeni ve oyuncu Esra Akpınar’ın paylaştığı internet dizisiKısmet Değilmiş”in Pazartesi günü ilk bölümü yayınlandı.

Kısmet Değilmiş, yeni bölümüyle Pazartesi Youtube’da

https://www.youtube.com/KismetDegilmisDizi

1.Bölüm Özeti:

Pazartesi akşamları yayınlanan “Kısmet Değilmiş”in ilk bölümüne ‘Model’ grubu solisti Fatma Turgut, BKM’nin sevilen programı “Eğlendirme Dairesi” oyuncularından Burcu Altın Akdoğan ve müzikle mizahı birleştirme konusunda bir fenomen olan Oğuzhan Uğur konuk oldu.

Yaşadığı hayal kırıklıklarına rağmen aşktan ümidini yitirmeyen Esra “doğru adamı” bulmak için ona ilgi gösterenlere şans vermeye devam etmektedir. Her ne kadar aklının bir köşesinde hep olan, rüyalarını süsleyen spor spikeri Bora’ya platonik bir aşk besliyor olsa da başkalarıyla “date”e çıkmayı sürdürür. Fakat ne yazık ki Esra için her buluşmanın sonu bir hüsrandır. Hayallerini süsleyen beyaz atlı prensi yer yarılmıştır da içine girmiştir sanki.  Başına gelen talihsizliklerden usanan Esra, tanışmak için her yolu denediği, rüyalarının erkeği Bora ile en savunmasız olduğu anda karşılaşmıştır.

Şimdi neler olacak?

Bora, Esra’yı düştüğü bu ‘yalan aşklar’ sendromundan kurtarabilecek mi? Peki, Esra, bunca zaman tanışmak için yanıp tutuştupu Bora’nın ilgisini çekebilecek mi?

Kısmet Değilmiş 2. bölüm tanıtımı:

https://www.youtube.com/watch?v=xKN2xzVUD5w

Kısmet Değilmiş, aşka inancını kaybetmişlerin de aşktan ümidini hiç kesmemişlerin de fenomeni olacak. Gerisiyse kısmet!

Dizinin resmi sosyal medya hesapları:

facebook.com/kismetdegilmisdizi

instagram.com/kismetdegilmisdizi

twitter.com/kismetdegilmis_

Yorumlar | 0
üye profil