Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kış erken geldi!

Kış erken geldi!

‘Winter is Coming’ (Kış Geliyor) sloganıyla Türkiye ve tüm dünyada nefesler tutularak beklenen ‘Game of Thrones’ (Taht Oyunları) dizisinin beşinci sezonu, daha yayınlanmadan internete düştü.

14.04.2015 03:26

Amerika’da HBO kanalında, Türkiye’de ise CNBC-E’de yayınlanan ve normalde dün akşam izleyiciyle aynı anda buluşması planlanan dizinin 5. sezonundan tam 4 bölüm Pazar akşamı internetteki online dizi izleme sitelerine ve çeşitli torrent sitelerine düştü. Sızıntının kaynağının, , HBO’nun inceleme için başka ülkelere ve basına gönderdiği örnek DVD’ler olduğu düşünülüyor.

Öte yandan ilk açıklanan rakamlara göre sızan bölümlerin indirilme sayısı dün akşamüstü saatlerinde 100 bini geçti bile. Okuduğunuz saate göre sabırsız hayran sayısının 1 milyona yaklaşması bekleniyor. Aylardır ağır koşullarda çalışan dizi ekibi ve yapımcılar hayal kırıklığına uğrarken, diğer yandan da yeni bölümlerle ilgili spoiler’ların giderek yayılması ekibi iyice zor durumda bıraktı.

Yeni sezonda ejdarhaların annesi Khaleesi’nin ejderhalarla adım adım yedi krallığa doğru yürürken, Kuzey’de de ‘Ak Yürüyenler’ kışı getirmeye başlayacak.

Yorumlar | 0
üye profil