Kırmızı Oda yine Cuma'nın en çok izlenen yapımı oldu

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen yirmi ikinci bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Yayınlanma Tarihi: 30.01.2021 11:26
Değiştirme Tarihi: 30.01.2021 11:26
Kırmızı Oda yine Cuma'nın en çok izlenen yapımı oldu

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde Doktor Hanım, üvey babası tarafından tacize uğrayan, suçlanma korkusuyla travmalarını yıllarca bastıran Kumru’yu (Aslıhan Gürbüz) yaşadıklarını anlatabilme cesareti gösterdiği için kutladı.

Onca zorluğa göğüs germiş Sadi (Erkan Petekkaya), yaşadığı panik atak krizlerinden endişe duyup Doktor Hanım’ın kapısını çaldı. Doktor Hanım ise sözleriyle Sadi’nin korkularını yatıştırmayı başardı.

Ayşe’nin zamansız vedası klinikteki çalışma arkadaşlarını üzerken, Deniz’e bıraktığı itiraf notu izleyiciye duygu dolu anlar yaşattı.

İlaçlarını almayı bırakan, Boncuk (Burcu Biricik) elinde tutunmaya değer bir gerçek kalmadığını Doktor Hanım’a haykırdı. Boncuk’un hayallerine koşarken yaşadığı kaza ise seyirciyi şoke etti.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 5 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.