Kırmızı Oda tüm kategorilerde reytingin zirvesinde 

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen otuz üçüncü bölümüyle Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak cuma gününde tüm kategorilerde reytinglerin zirvesinde yer aldı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2021 10:58
Değiştirme Tarihi: 17.04.2021 10:58
Kırmızı Oda tüm kategorilerde reytingin zirvesinde 

‘Kırmızı Oda’nın 33’üncü bölümünde; Nihal (Esra Ronabar), görür görmez aşık olduğu Zafer’den (Yiğit Özşener) gelen evlilik teklifine ailesinin çok sevindiğini söylerken; Doktor Hanım, Nihal’in evliliğine mutlu olmadan tutunduğunu anladı.

Zafer, Maria’ya evlenme teklif ettiğini ancak babasının bu evliliğe izin vermediğini paylaştı. Ardından hala Maria’ya aşık olduğunu, Nihal’in de bunu bildiğini Doktor Hanım’a itiraf etti. 

Sadi (Erkan Petekkaya), Cemre’nin ölümünün ardından Miço ile birlikte Abdullah’ın düşmanı Hamdi’ye gidip tüm sırlarını ele verdiklerini, böylelikle Abdullah’ı nasıl kendi emirleri altına aldıklarını anlattı.

Doktor Hanım, Vahit’in (Uğur Yücel) depresyonun tüm belirtilerini gösterdiğini teşhis ederken, babasının da yaşadığı depresyon yüzünden intihara kalkıştığı açığa çıktı.


‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 23 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.