Kırmızı Oda tüm kategorilerde reytingin zirvesinde

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen on altıncı bölümüyle Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 olmak üzere tüm reyting kategorilerinde birinci olarak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı olmayı sürdürdü.

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 11:34
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 11:34
Kırmızı Oda tüm kategorilerde reytingin zirvesinde

‘Kırmızı Oda’nın on altıncı bölümünde Selvi (Sema Keçik), Rıza’nın (Rıza Nalbantoğlu) ölümünün ardından annesine kavuşamadığını Doktor Hanım’la paylaşırken; Doktor Hanım, yaşadığı ümitsizliğe karşın hayatın yaşamaya değer olduğunu ona hatırlattı. 

Anne ve babasının boşanmasından kendini suçlu tutup aynı korkular yüzünden okuldan da ayrılmak isteyen Esra’ya (Elif Ceren Balık), Doktor Deniz kendisini cezalandırmayı bırakması gerektiğini belirtirken; Berna’yı da (Sevinç Erbulak) kızı ile ilişkisini daha sağlıklı hale getirmek için Doktor Piraye’ye yönlendirdi.

Boncuk (Burcu Biricik), Doktor Hanım’a güvenince işaret olarak gördüğü şeyleri tek tek anlattı ve umutla giydiği gelinliğin içinde, gideceği dakikaları bekledi.

Etiketler: kırmızı oda