Kırmızı Oda'nın Alya'sı Melisa Sözen diziye veda etti! Değişimi sosyal medyayı salladı

13. bölümüyle TV8 ekranlarına gelen Kırmızı Oda, yine herkesi ekrana kilitlemeyi başardı. Sosyal medyada uzun süre konuşulan Kırmızı Oda'da Alya karakterine hayat veren Melisa Sözen ise, ekranlara gelen bu bölümle birlikte diziye veda etti. Öte yandan Alya karakterinin dizide yer aldığı ilk bölümle son bölüme kadar yaşadığı değişim de herkesin ilgisini çekti. Dizide Doktor Hanım karakterine hayat veren başrol oyuncusu Binnur Kaya da, rol arkadaşı Melisa Sözen için duygu dolu bir veda mesajı yayımladı. Kaya, "Prenses Melisa. Bağrımıza basıp, şefkatle saçlarını okşamak istediğimiz bir can bıraktın hayatlarımıza" notunu yazdı. Dizi setinde ise Melisa Sözen'e pasta kesilerek veda edildi.

Yayınlanma Tarihi: 28.11.2020 09:32
Değiştirme Tarihi: 28.11.2020 09:32

Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve ilk bölümünden itibaren gündeme damga vuran Kırmızı Oda dizisinde sürpriz bir veda yaşandı. Kırmızı Oda 27 Kasım son bölümünde Alya karakterine hayat veren Melisa Sözen diziden ayrıldı. Öte yandan Alya'nın yaşadığı değişim de sosyal medyaya damga vurdu. Yaşadığı zor hayat nedeniyle büyük bir karanlığa gömülen ve Doktor Hanım'ın sevgisi sayesinde hayata dönmeye başlayan Alya, son terapiye yepyeni imajıyla geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

BİNNUR KAYA'DAN MELİSA SÖZEN PAYLAŞIMI

Dizide Doktor Hanım'ı canlandıran Binnur Kaya ise Instagram'dan yaptığı paylaşımla Melisa Sözen'e veda etti.

Kaya paylaşımında, "Bir varmış, bir yokmuş... Güzel memleketimin, güzel insanları yaşadıkları acıları içlerine gömerken, bir prenses onlardan birine nefesini üflemiş, acılarını dillendirmiş ve can katmış canına...
Prenses Melisa... Bağrımıza basıp, şefkatle saçlarını okşamak istediğimiz bir can bıraktın hayatlarımıza...Dilerim hayat da senin saçlarını şefkatle okşayıp, gözünden sakınsın seni...Bizi onurlandırdın...Güle güle git, yolların açık olsun. Şimdiden özledim" notunu yazdı.

MELİSA SÖZEN'DEN KIRMIZI ODA'YA VEDA MESAJI

Melisa Sözen de Instagram hesabından Alya ve Kırmızı Oda'ya veda paylaşımı yaptı. Dizi setinde kendisine veda edilen anların videosunu paylaşan Sözen şu ifadeleri kullandı:

"Alya hayatımın bir dönemini aldı, şifalandırdı, sarıp sarmaladı. Alya’yla çıktığım bu yolculuğun ömrümün en kıymetli dönemlerinden biri olduğunu biliyorum. Geriye bir tatlı huzur kaldı.

Kamera önünde ve arkasında muhteşem bir ekiple çalıştım. Her anlarını yaptıkları işe veren, işini çok severek yapan bu güzel ekipteki her bir kişiye çok teşekkür ederim. Özverinizi ve desteğinizi hiç esirgemediniz.

Canım Cem ve dünyanın en muhteşem partneri canım Binnur ikinize de ayrı ayrı çok teşekkür ederim ne çok şey öğrendim ne çok mutlu oldum sizinle.
Sevgili Gülseren Hanım size de ayrıca teşekkür ederim kırıklarını sarıp iyileştirdiğiniz her bir ruh için.
Banu’cuğum her hafta büyük bir sevgiyle yazdığın her bir sahne için çok teşekkür ederim, ellerine sağlık.
Ve sevgili seyircimize de 13 hafta boyunca bu yolculuğa ortak oldukları, destekleri ve güzel mesajları için çok teşekkür ediyorum.
Son olarak da bu sene her bir kanalda her bir dizide devleşen ve seyirciyi büyüleyen kadın meslektaşlarıma çok teşekkür ederim, her biriniz ilham oldunuz. Ne güzel oldu hangi kanalı açsak bir kadın hikayesine denk gelmek"