Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

TV8 ekranlarında geçtiğimiz hafta cuma akşamı başlayan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları, birçok izleyici tarafından merak edildi. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda konusuyla herkesi etkilemeye devam ediyor. Peki, Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2020 18:47
Değiştirme Tarihi: 11.09.2020 18:47
Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? Sorusunun yanıtı, TV8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda'nın izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda'da Meliha'nın hayat hikayesi herkesi etkilemeyi başarmıştı. Peki, izleyenleri oldukça etkileyen ve konusuyla dikkat çeken Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimidr? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Tülin Özen

Burak Sevinç

Meriç Aral

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmıştır.

“Kırmızı Oda” dizisinde başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak.Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının ele alınacağı “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak ve belki de izleyiciler Kırmızı Oda'da kendinden parçalar bulacak.Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

KIRMIZI ODA 2. BÖLÜM ÖZETİ

‘Kırmızı Oda’nın ikinci bölümünde hukuk fakültesinden birincilikle mezun olmasına karşın tuhaf karakteri ve davranışlarıyla Doktor Hanım’ı hayli zorlayan Alya ile, öfke problemiyle başa çıkmaya çalışan Mehmet ve intihar girişiminin ardından hayata tutunmaya çalışan Meliha’nın hikayelerindeki yeni gelişmeler izleyenleri yine ekran başına kilitleyecek.

‘Kırmızı Oda’nın ikinci bölümünde başrol oyuncularına Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir ve Melisa Sözen eşlik edecek.

MELİSA SÖZEN KİMDİR?

Kırmızı Oda dizisinde bu hafta Alya karakterine Melisa Sözen hayat verecek.

Melisa Sözen ,6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. Melisa Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Çeşitli tiyatro oyunları, film ve dizilerde görev aldı. 2004/2005 yılları arasında yayınlanan, ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın yazdığı ve yönettiği Çemberimde Gül Oya'da Feriha rolünü canlandırmıştır. 2008 yılının yazında "Dünyayı Kurtaran Kadın" isimli, çevre hakkında bilinçlendirmeye dayalı bir televizyon programı sundu. 2009 yılında Casus Kızlar: Her Şey Nasıl Başladı? filminde Clover karakterini seslendirdi. Aynı sene içinde de çekimleri Mardin'de gerçekleştirilen Bir Bulut Olsam'da Narin Bulut karakterini canlandırmıştır. 2012/2013 yıllarında Şubat adlı dizide Yağmur ve Sabah karakterlerini canlandırmıştır. Ayrıca Nuri Bilge Ceylan'ın Altın Palmiye ödüllü Kış Uykusu adlı filminde Nihal karakterini canlandırmıştır. 2014/2015 sezonunda Çağ Çalışkur'un yönettiği, Craft Tiyatro'da sergilenen 'Kalp Düğümü' adlı oyunda rol aldı. 2015'te Beş Kardeş isimli dizide rol aldı.