Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları belli oldu! Kırmızı Oda oyuncusu Meriç Aral kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Kırmızı Oda dizisi bugün ilk kez sete çıktı ve merakla beklenen dizinin çekimleri için ilk adım atıldı! Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosunun belli olması ile birlikte hikayeye ortak olacak yetenekli oyunculardan Meriç Aral'ın kim olduğu sorgulanmaya başladı! Peki, Kırmızı Oda dizisi oyuncularından Meriç Aral kimdir? Meriç Aral nereli, kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 05.08.2020 15:35
Değiştirme Tarihi: 05.08.2020 15:35
Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları belli oldu! Kırmızı Oda oyuncusu Meriç Aral kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları bugün sete çıktı ve dizinin çekimleri başladı! OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı “Kırmızı Oda” dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan "Meriç Aral kimdir?" sorusu ise merak edilenler arasında yerini aldı! İşte, Meriç Aral'ın bilinmeyenleri ve hayatı hakkında merak edilenler...

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

MERİÇ ARAL KİMDİR?

Avukatlık yapan bir ailenin çocuğu olarak 17 Kasım 1987'da doğan Meriç Aral, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Buna ek olarak, Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde yan dalda eğitim gördü ve staj sonrasında oyunculuğa başladı.

Kariyerine film asistanı olarak başlayan Meriç Aral, "Sultan" adlı dizide ilk deneyimini gerçekleştirdi ve oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Medcezir'deki 'Hale' rolüyle tanınan Meriç Aral, ardından Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Unutursam Fısılda adlı filmde oynadı.Yüksek Sosyete, Söz gibi çok sevilen dizilerde ve Hesapta Aşk, Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü adlı filmlerde rol aldı.

Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Meriç Aral'ın dizide canlandıracağı karakter oldukça merak ediliyor.

 

TV DİZİLERİ

2012 Sultan

2013-2014 Medcezir (Hale)

2016 Yüksek Sosyete (Ece)

2017-2019 Söz (Eylem Mercier)

 

SİNEMA FİLMLERİ

2013 Balayı

2014 Muska (Melis)

2014 Unutursam Fısılda

2015 Hesapta Aşk (Ezgi

2017 Cingöz Recai (Filiz)

2018 Yanımda Kal (Zeynep)

2020 Biz Böyleyiz (Beril)