Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları belli oldu! Kırmızı Oda dizisi oyuncusu Burak Sevinç kimdir? Kaç yaşındadır?

Kırmızı Oda dizisi bugün ilk kez sete çıktı ve merakla beklenen dizinin çekimleri için ilk adım atıldı! Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosunun belli olması ile birlikte hikayeye ortak olacak sevilen oyunculardan Burak Sevinç'in kim olduğu sorgulanmaya başladı! Peki, Kırmızı Oda dizisi oyuncularından Burak Sevinç kimdir? Burak Sevinç kaç yaşında ve nereli? Burak Sevinç'in oynadığı filmler ve diziler hangileri? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 05.08.2020 15:38
Değiştirme Tarihi: 05.08.2020 15:38
Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları belli oldu! Kırmızı Oda dizisi oyuncusu Burak Sevinç kimdir? Kaç yaşındadır?

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları bugün sete çıktı ve dizinin çekimleri başladı! OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı “Kırmızı Oda” dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan "Burak Sevinç kimdir" sorusu ise merak edilenler arasında yerini aldı! İşte, Burak Sevinç'in bilinmeyenleri...

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

BURAK SEVİNÇ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1 Nisan 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Sevinç, aslen Zonguldak’lıdır ve YTÜ Müzik ve Sahne Sanatları bölümünden mezundur. İlk olarak 2012 yılında “Babam İçin” dizisinde rol alan Burak Sevinç; kanun, ud, keman ve gitar çalmaktadır.

Bir dönem Enbe Orkestrası’nda profesyonel olarak müzisyenlik de yapan Burak Sevinç, Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol alan Burak Sevinç, Leke dizisinde başrolü paylaşmıştır.

1.88 boyunda, 80 kilo olan Burak Sevinç koç burcudur ve TV8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda’da hayat vereceği karakter ile merakı üzerine çekmektedir.

Burak Sevinç’in Rol Aldığı Diziler ve Filmler:

2019 – Leke (Cem) (TV Dizisi)
2017 – Söz (Fethi) (TV Dizisi)
2017 – Mahalle (Sinema Filmi)
2016 – Dönerse Senindir (Sinema Filmi)
2016 – Altınsoylar (Oğuz) (TV Dizisi)
2015 – Evli ve Öfkeli (Cihan) (TV Dizisi)
2013 – Ben Onu Çok Sevdim (Hasan) (TV Dizisi)
2013-2015 – Kurtlar Vadisi Pusu (Timur) (TV Dizisi)
2013 – Merhaba Hayat (TV Dizisi)
2012 – Yol Ayrımı (Yusuf) (TV Dizisi)
2012 – Babam İçin (TV Dizisi)