Kırmızı Oda dizisi sete çıktı! Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kim? Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? Konusu...

Kırmızı Oda dizisi ekibi bugün ilk kez sete çıktı ve dizinin çekimleri başladı! Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin kim olacağı sorgulanmaya devam ederken, "Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kim olacak, Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir, Kırmızı Oda ne zaman yayınlanacak?" gibi sorular da cevabını buldu! OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı; TV8 ekranlarına bambaşka bir soluk getirecek “Kırmızı Oda” dizisine dair detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Yayınlanma Tarihi: 05.08.2020 15:33
Değiştirme Tarihi: 05.08.2020 15:33
Kırmızı Oda dizisi sete çıktı! Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kim? Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? Konusu...

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda'nın detayları, ilk tanıtımdan sonra herkes tarafından merak edilmeye ve sorgulanmaya başlamıştı. Türk Televizyonlarına yeni bir soluk getirecek dizinin ekibi, bugün ilk kez sete çıktı ve diziye dair yeni gelişmeler gündeme oturdu! Peki, Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kimler oldu? Kırmızı Oda dizisi ne zaman başlayacak? Kırmızı Oda dizisinin konusu ne, gerçek mi? Hepsi ve daha fazlası haberimizde...

 

KIRMIZI ODA OYUNCULARI KİMLER OLDU? KIRMIZI ODA DİZİSİ OYUNCU KADROSU...

Kırmızı Oda dizisi bugün ilk kez sete çıktı ve diziye dair yeni detaylar geldi! Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı dizide, sevilen oyuncuya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi yetenekli isimler eşlik edecek. 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR? DİZİNİN KONUSU GERÇEK Mİ?

Hayatın içinden, yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak.

Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının ele alınacağı “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak ve belki de izleyiciler Kırmızı Oda'da kendinden parçalar bulacak.

Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

KIRMIZI ODA NE ZAMAN BAŞLAYACAK? YAYIN TARİHİ...

Kırmızı Oda dizisinin çekimleri bugün itibari ile başladı! Kırmızı Oda dizisi, çekimlerin tamamlanmasının ardından çok yakında TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak! Haberimiz, süreç içinde güncellenecektir. 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

DİZİYE HİKAYELERİ İLE YÖN VEREN DR. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİMDİR?

1947 yılında Ankara’da doğan Gülseren Budayıcıoğlu, 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış; Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yapmıştır. 1973 yılında evlenmiş, sonrasında TRT'den ayrılıp Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü’ne asistan olarak girdi. 1977’de uzman oldu ve 1982 yılına kadar öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1982 yılında üniversitede doçent olmak üzereyken, tercihini hocalıktan değil, doktorluktan yana yaparak üniversiteden ayrıldı. Bunun akabinde, Ankara’da 23 yıl boyunca serbest hekimlik yapan Budayıcıoğlu, hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı "Madalyonun İçi" isimli kitabını çıkardı.

2005 yılında en büyük hayallerinden birini gerçekleştiren Budayıcıoğlu, hastaların sosyal güvencelerini doğrultusunda, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara'nın ilk özel psikiyatri merkezini açarak Madalyon psikiyatri merkezinde kendisi gibi başarılı hekimler ile çalıştı.Türkiye’nin ilk ve tek psikiyatri merkezi olması özelliğini taşıyan merkez; ülkemizdeki her kesimden insanın başvurabileceği düzeyde olduğu için de önemli bir yer edindi.

2008 yılında "Günahın Üç Rengi", "Hayata Dön" ve "Kral Kaybederse" isimli eserlerini yayınladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı.

Mesleki deneyimleri sonucunda yılların verdiği özel tecrübeleri herkesle paylaşmak adına kitaplar yayınladı ve Camdaki Kız romanından uyarlanan, gerçek bir hayat hikayesinin ele alındığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ardından Kırmızı Oda dizisi için TV8 ekranlarına ilham kaynağı olacak! Tecrübelerini toplum ile paylaşarak çok boyutlu işlere imza atmaya devam eden Gülseren Budayıcıoğlu hekim kimliğinin yanı sıra, projeleri ile de takdir edilmektedir.