Kırmızı Oda Cuma'nın en çok izlenen dizisi! | Kırmızı Oda son bölüm izle! Kırmızı Oda 18. bölüm izle

Kırmızı Oda 18. son bölümüyle yine reytinglere damga vurdu. Kırmızı Oda son bölümü, cuma akşamının en çok izlenen dizisi olma başarısını gösterdi. Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen on sekizinci bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı olmayı sürdürdü. Peki Kırmızı Oda son bölümünde neler yaşandı? Kırmızı Oda son bölüm özeti...

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2021 11:15
Değiştirme Tarihi: 02.01.2021 11:15
Kırmızı Oda Cuma'nın en çok izlenen dizisi! | Kırmızı Oda son bölüm izle! Kırmızı Oda 18. bölüm izle

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde Selvi (Sema Keçik) hayallerinin peşinden gitme kararı alırken; Rıza’dan (Rıza Nalbantoğlu) kalan parasını hayır işlerinde harcamaya karar verdi ve Doktor Hanım da ona desteğini esirgemeden önerilerde bulundu. 

KIRMIZI ODA SON BÖLÜM İZLE - TIKLAYIN

Beklemekten yorulan Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’a içine dökerken; Sadık (Onur Bilge) Doktor Hanım’ın talimatıyla eşine karşı daha anlayışlı olmaya başladı. Can’ın Boncuk’un evinin önünde göründüğü sahne sosyal medyada uzun süre konuşuldu ve hakkında pek çok paylaşım yapıldı.

Kumru (Aslıhan Gürbüz) birlikte yola çıktığı Yavuz’un (Bora Koçak) kendisine yaşattığı korkunç olaydan sonra travmatikleşen yarasını gözyaşları içinde Doktor Hanım’la paylaştı.

Doktor Ayşe istifasını verince Doktor Piraye ve Doktor Deniz ani kararın sebebini anlamaya çalıştı.