Kırmızı Oda 4. Bölüm Canlı İzle! Kırmızı Oda son bölümü izle (TV8 canlı izle)

Kırmızı Oda izlemek isteyen birçok kişi geride bıraktığımı 3 bölümüyle TV8 ekranlarına damga vuran 'Kırmızı Oda yeni bölüm izle' yazarak internette arama yapıyor. Öte yandan Kırmızı Oda 4. Bölüm izle diyerek internette arama yapan TV8 izleyicileri, bunun yanı sıra TV8 canlı izle araması da yapıyor. ‘Kırmızı Oda’nın 4 bölümünde, Mehmet’le evlerini ayıran Nesrin yeni hayatına alışmaya çalışırken, Mehmet de yavaş yavaş gerçekleri görmeye başlıyor. Alya nihayet Doktor Hanım’a ailesini ve çocukluğunu anlatmayı kabul ederken, Meliha Doktor Hanım’a ablasını kaybettikten sonra kardeşleriyle birlikte yaşadıklarını anlatıyor. Doktor Deniz ise konuşmayı bırakan beş yaşındaki Leyla’nın sırrını çözüyor. ‘Kırmızı Oda’nın dördüncü bölümünde başrol oyuncularına Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir ve Melisa Sözen eşlik edecek. Merakla beklenen Kırmızı Oda 25 Eylül 2020 4. Bölüm canlı izle linki, TV8 uydu frekans bilgileri ve TV8 yayın akışını haberimizde bulabilirsiniz. 

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 20:25
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 20:25
Kırmızı Oda 4. Bölüm Canlı İzle! Kırmızı Oda son bölümü izle (TV8 canlı izle)

Kırmızı Oda 4. bölümünün başlamasıyla birlikte çok sayıda kişi TV8 canlı izle, TV8 canlı izle linki ve Kırmızı Oda yeni bölüm izle yazarak Google'da arama yapıyor. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda, bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle herkes tarafından merak ediliyor. 

‘Kırmızı Oda’nın dördüncü bölümünde başrol oyuncularına Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir ve Melisa Sözen eşlik edecek.

Kırmızı Oda 3. bölümünde Doktor Hanım zekasıyla dikkat çeken Alya’yla ilişkisini geliştirip şifrelerini çözmeye başlarken, çocuk yaşta kardeşlerinin sorumluluğunu üzerine almak zorunda kalan Meliha’nın İstanbul’daki dramatik öyküsüyle devam etmişti...

KIRMIZI ODA 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? Sorusunun yanıtı, TV8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda'nın izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda'da Meliha'nın hayat hikayesi herkesi etkilemeyi başarmıştı. Peki, izleyenleri oldukça etkileyen ve konusuyla dikkat çeken Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimidr? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Tülin Özen

Burak Sevinç

Meriç Aral

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmıştır.

“Kırmızı Oda” dizisinde başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak.Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının ele alınacağı “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak ve belki de izleyiciler Kırmızı Oda'da kendinden parçalar bulacak.Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

TV8'i HD kalitede canlı izlemek için ihtiyacınız olan frekans bilgileri

UYDU: Türksat 4A, Frekans: 12356 Mhz, Polarizayon: Yatay (H), Sembol Oranı: 7100, FEC: 2/

DIGITURK: Kanal 28

D-SMART: Kanal 28

KABLO TV: Hizmeti verilen illerde S 34

TELEDÜNYA: HD: 34.KANAL, SD: 105.KANAL

TİVİBU: 29. Kanal