Kırmızı Oda 3. Bölüm Canlı İzle! Kırmızı Oda son bölümü izle

Kırmızı Oda izlemek isteyen birçok kişi, ilk iki bölümüyle TV8 ekranlarına damga vuran Kırmızı Oda yeni bölüm izle yazarak internette arama yapıyor. Başrolünde ünlü oyuncu Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda'ya geçtiğimiz hafta Meliha, Alya ve Mehmet'in hikayesi damga vurdu. Öte yandan Kırmızı Oda 3. Bölüm izle diyerek internette arama yapan TV8 izleyicileri, bunun yanı sıra TV8 canlı izle araması da yapıyor. ‘Kırmızı Oda’nın üçüncü bölümünde, Doktor Hanım zekasıyla dikkat çeken Alya’yla ilişkisini geliştirip şifrelerini çözmeye başlarken, çocuk yaşta kardeşlerinin sorumluluğunu üzerine almak zorunda kalan Meliha’nın İstanbul’daki dramatik öyküsü devam ediyor.  Merakla beklenen Kırmızı Oda 18 Eylül 2020 3. Bölüm canlı izle linki, TV8 uydu frekans bilgileri ve TV8 yayın akışını haberimizde bulabilirsiniz. 

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2020 21:26
Değiştirme Tarihi: 18.09.2020 21:26
Kırmızı Oda 3. Bölüm Canlı İzle! Kırmızı Oda son bölümü izle

Kırmızı Oda 3. bölümünün başlamasıyla birlikte çok sayıda kişi TV8 canlı izle, TV8 canlı izle linki ve Kırmızı Oda yeni bölüm izle yazarak Google'da arama yapıyor. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda, bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle herkes tarafından merak ediliyor. 

Kırmızı Oda 2. bölümünde hukuk fakültesinden birincilikle mezun olmasına karşın tuhaf karakteri ve davranışlarıyla Doktor Hanım’ı hayli zorlayan Alya ile, öfke problemiyle başa çıkmaya çalışan Mehmet ve intihar girişiminin ardından hayata tutunmaya çalışan Meliha’nın hikayelerindeki yeni gelişmeler izleyenleri yine ekran başına kilitlemişti. 

Kırmızı Oda 3. bölümünde Doktor Hanım zekasıyla dikkat çeken Alya’yla ilişkisini geliştirip şifrelerini çözmeye başlarken, çocuk yaşta kardeşlerinin sorumluluğunu üzerine almak zorunda kalan Meliha’nın İstanbul’daki dramatik öyküsü devam ediyor. 

KIRMIZI ODA 3. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir? Sorusunun yanıtı, TV8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda'nın izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda'da Meliha'nın hayat hikayesi herkesi etkilemeyi başarmıştı. Peki, izleyenleri oldukça etkileyen ve konusuyla dikkat çeken Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimidr? İşte Kırmızı Oda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Tülin Özen

Burak Sevinç

Meriç Aral

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmıştır.

“Kırmızı Oda” dizisinde başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak.Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının ele alınacağı “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak ve belki de izleyiciler Kırmızı Oda'da kendinden parçalar bulacak.Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

KIRMIZI ODA ALYA 

Kırmızı Oda dizisinde Alya karakterine Melisa Sözen Hayat veriyor. Kırmızı Oda Alya, hukuk fakültesini birincilikle bitirmiş. Daha önce birçok farklı psikiyatriste gitmiş.MELİSA SÖZEN KİMDİR?Melisa Sözen ,6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. Melisa Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Çeşitli tiyatro oyunları, film ve dizilerde görev aldı. 2004/2005 yılları arasında yayınlanan, ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın yazdığı ve yönettiği Çemberimde Gül Oya'da Feriha rolünü canlandırmıştır. 2008 yılının yazında "Dünyayı Kurtaran Kadın" isimli, çevre hakkında bilinçlendirmeye dayalı bir televizyon programı sundu. 2009 yılında Casus Kızlar: Her Şey Nasıl Başladı? filminde Clover karakterini seslendirdi. Aynı sene içinde de çekimleri Mardin'de gerçekleştirilen Bir Bulut Olsam'da Narin Bulut karakterini canlandırmıştır. 2012/2013 yıllarında Şubat adlı dizide Yağmur ve Sabah karakterlerini canlandırmıştır. Ayrıca Nuri Bilge Ceylan'ın Altın Palmiye ödüllü Kış Uykusu adlı filminde Nihal karakterini canlandırmıştır. 2014/2015 sezonunda Çağ Çalışkur'un yönettiği, Craft Tiyatro'da sergilenen 'Kalp Düğümü' adlı oyunda rol aldı. 2015'te Beş Kardeş isimli dizide rol aldı.

TV8'i HD kalitede canlı izlemek için ihtiyacınız olan frekans bilgileri

UYDU: Türksat 4A, Frekans: 12356 Mhz, Polarizayon: Yatay (H), Sembol Oranı: 7100, FEC: 2/

DIGITURK: Kanal 28

D-SMART: Kanal 28

KABLO TV: Hizmeti verilen illerde S 34

TELEDÜNYA: HD: 34.KANAL, SD: 105.KANAL

TİVİBU: 29. Kanal