Kırmızı Oda 26 Mart 2021 Cuma akşamının en çok izlenen yapımı

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen otuzuncu bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu.

Yayınlanma Tarihi: 27.03.2021 10:56
Değiştirme Tarihi: 27.03.2021 10:56
Kırmızı Oda 26 Mart 2021 Cuma akşamının en çok izlenen yapımı

‘Kırmızı Oda’nın 30’uncu bölümünde; Nihal (Esra Ronabar), çocukluğunda ilgiyle büyütüldüğünü paylaştı ancak hastalığının çocukluğundan kaynaklanmadığını öne sürerek Doktor Hanım’dan hemen teşhis koymasını bekledi. Zafer (Yiğit Özşener) ise evliliğinde kendini yalnız hissettiğini ve mutsuz olduğunu söyleyince; Doktor Hanım, Nihal’in, Zafer’in sevgisini kazanmak için hastalığına tutunduğunu anladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Recai (Gökhan Yıkılkan) çocukluğunda başarılarının babası tarafından takdir edilmediğini, evinde sevgi görmediğini anlattı. Doktor Hanım ise geçmişte yazmayı çok seven Recai’yi yeniden başlaması konusunda heveslendirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sadi (Erkan Petekkaya), aralarına katılan Emre’nin aslında bir kız çocuğu olduğunu, üçü birlikte bir aile gibi olduklarını paylaştı. Sadi’nin kızlarına mutlu bir hayat sunmak için yaptıkları ise Doktor Hanım’ı duygulandırdı.

Piraye ve Deniz ise başka bir şehirde yeni bir sayfa açma kararı alarak kliniğe veda ettiler.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 2 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.