Kırmızı Oda 23 Nisan 2021 Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen otuz dördüncü bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu.

Yayınlanma Tarihi: 24.04.2021 11:21
Değiştirme Tarihi: 24.04.2021 11:21
Kırmızı Oda 23 Nisan 2021 Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu

‘Kırmızı Oda’nın 34’üncü bölümünde; Nihal (Esra Ronabar), düğün gecelerinde Maria’nın intihar ettiğini, Zafer’in (Yiğit Özşener) ise hala onun hayaliyle yaşadığını anlattı. Doktor Hanım, mutluluğu ve sevgiyi bastırmak zorunda kaldığı gerçek kişiliğinde bulabileceğini Nihal’e söyledi.

Sadi (Erkan Petekkaya), kendisini yetiştiren Hamdi ile çok iyi anlaştıklarını, Miço’nun bu süreçteki yalnızlığını ise hissedemediğini paylaştı. Bir veda mektubu bırakarak kendisini terk eden Miço’yu hala beklediğini de ekledi.

Vahit (Uğur Yücel), babasının hasta olduğunu öğrendiğini ve onun isteğiyle sevdiği kadından vazgeçtiğini anlatırken, kendisinin de Zafer’in Maria ile mutluluğuna engel olduğunu üzüntüyle belirtti. Vahit’in seansın sonunda bahsettiği genç kadının kim olduğu ise Doktor Hanım’ın merakını uyandırdı.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 30 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.