Kiralık Aşk'ta Elçin Sangu krizi çıktı iddiası

Kiralık Aşk'ta Elçin Sangu krizi çıktı iddiası

Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu'nun dizi ekibiyle ciddi sorunlar yaşadığı ve yönetmenle kavga ettiği iddia edildi.

Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk’ta başrolü Barış Arduç ile paylaşan Elçin Sangu’nun set ekibi ve yönetmen ile sorunlar yaşadığı iddia edildi.

Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu'nun dizi ekibiyle ciddi sorunlar yaşadığı ve yönetmenle kavga ettiği iddia edildi.

Yeni sezonu merakla beklenen 'Kiralık Aşk' dizisinin yıldızı Elçin Sangu hakkında çarpıcı bir iddia  ortaya atıldı.

Güneş Gazetesi’nde yer alan habere göre başarlı ve güzel oyuncu Elçin Sangu’nun kaprisleri nedeniyle set ekibini ve yönetmeni bezdirdiği iddia edildi.

Son olarak yönetmenle kavga etiği öne sürülen Elçin Sangu’nun ücretinin ilk başta bölüm başına 15 bin TL olduğu, daha sonra 45 bin TL'ye çıkarıldığı kaydedildi.

Elçin Sangu kimdir?

Çerkes asıllı olan Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985’de İzmir’de dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlayan Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başladı.

İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır. 2016 yılının Mart ayında Elidor bakım ürünleri, daha sonra ise Boyner markasının yüzü oldu.

Görüntülenme : 8238 Güncelleme Tarihi: 16/09/2016 11:40:24
Yayınlanma Tarihi: 15/09/2016 15:59:18

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin