Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kiralık Aşk oyuncularından Ayberk Atilla mesajı

Kiralık Aşk oyuncularından Ayberk Atilla mesajı

Kiralık Aşk dizisinin oyuncuları bugün yaşamını yitiren rol arkadaşları Ayberk Atilla'nın ardından veda mesajı yayınladılar.

21.01.2017 16:05

Usta oyuncu Ayberk Atilla'nın ölüm haberi sanat camiasını yasa boğdu. Bir çok filmde ve dizide rol alan oyuncu son olarak Kiralık Aşk dizisi ile seyirci karşısına çıkmıştı.

Kiralık Aşk dizisinde birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşları Ayberk Atilla'nın ölüm haberinin ardından sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.

elçin sangu

Instagram sayfasında Ayberk Atilla ile fotoğrafını paylaşan Elçin Sangu altına, "Ani vedalara hiçbir zaman alışamadım.Hep çok güzel gülerdi Ayberk abim. Huzur içinde kalsın..." notunu düştü.

Yine aynı dizide usta oyuncu ile birlikte rol alan Onur Büyüktopçu da sosyal medya hesabından, "Allah rahmet eylesin. Tüm sevenlerinin başı sağolsun" mesajı ile üzüntüsünü dile getirdi.

onur büyüktopçu

İşte o mesajlar...

Müjde Uzman: Çok üzgünüm.. Hoşçakal Ayberk abi..

Salih Bademci: Bu vedan gerçekten çok zamansız oldu. Mekanın cennet olsun Sadri usta.

salih bademci

Nergis Kumbasar: "Çok üzgünüm,melek gibi bir insanı kaybettik.Ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum,başımız sağolsun."

Kerem Fırtına: Temizlendi mi peki abi, dedim. Yoo, sıçramış hatta. Ama beni biliyorsun, gülerim ben, dedi. Güldü. Ayberk Atilla, hayatımda tanıdığım en iyi insandı.

kerem fırtına

Yorumlar | 0
üye profil