Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Kimsin Lan Sen'in geliri engelli çocuklara

'Kimsin Lan Sen'in geliri engelli çocuklara

Uzun yıllardır Adana’da fotoğraf sanatçılığı yapan, basın-yayın organlarında çalışan Serdar Kürkbaba, senaryosunu yazdığı, yapımcılığını üstlendiği ve başrol oyunculuğunu yaptığı 'Kimsin Lan Sen' adlı filmini tamamladı.

18.08.2016 14:36

Çekimleri Kahramanmaraş’ta başlanan ve Osmaniye, Adana, Tarsus, Mersin, Silifke ve Susanoğlu’nda yapılan, 'Kimsin Lan Sen' adlı filmde; Emine Şule, Ökkeş Avgın, Mustafa Dik, Mehmet Kaçıra, Mahmut Hazım Kısakürek, Ebru Dalan, Goncagül Şen, Esra Dalan, Abdullah Can, Emel Akçalıer, Ümran Aydın, Murat Cankoy, Kadir Mahcuhan, Serdal Yangınlaroğlu, Ahmet Turan Üngör, Esma Bütün Üngör, Hanifi Keleş, İlhami Besler, Kadir Parlak ve Ekrem Akbalık rol aldı. Konuk oyuncu olarak Yeşilçam’ın ünlü simalarından Aytaç Arman, Bahar Öztan, Engin Çağlar ve Yavuz Karakaş da filme katkıda bulundu.

Geliri engelli çocuklara aktarılacak olan filmde, zorlu yaşam koşulları gereği ve maddi imkansızlıklar sonucu eşi tarafından terk edilen 'Ayhan’ın komediyle başlayıp dramla biten hayat hikayesi anlatılıyor.

Filmin yönetmenliğini de üstlenen fotoğraf sanatçısı Serdar Kürkbaba, 'Kimsin Lan Sen'i çok zor şartlar altında çektiklerini ancak sonuçta gerçekten izlenmeye değer üst kalitede bir filmin ortaya çıktığını belirterek, "Filmimizde rol alan tüm sanatçı dostlarımıza teşekkür ediyorum. Montaj ve diğer teknik çalışmalar da tamamlandıktan sonra filmimiz Eylül ayı sonunda gösterime girecek. Herkesin beğeneceği bir film olduğuna inanıyorum" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil