Kim Milyoner Olmak İster'de 'Selena' sürprizi... Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'a böyle selam gönderdi

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde yarışmacıya yöneltilen 'Selena' sorusu eğlenceli anlar yaşattı. Kenan İmirzalıoğlu'nun bu soruya verdiği tepki sosyal medyada olay oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2019 17:04
Değiştirme Tarihi: 08.12.2019 20:35
Kim Milyoner Olmak İster'de 'Selena' sürprizi... Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'a böyle selam gönderdi

Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde yarışmayıca yöneltilen bir soru sosyal medyaya damga vurdu. 

Sahnelerden sıkıldığı için şu anda İstanbul'da sokak müzisyenliği yaptığını söyleyen Kurtul Cihan Yazar isimli yarışmacıya, şıklarda eski dizilerin yer aldığı bir soru yöneltildi.

Yazar'a, ''2006-2009 arası 104 bölüm yayınlanan, doğaüstü güçleri olan Selin, Leyla ve Nazlı adlı üç kardeşin maceralarının anlatıldığı dizi hangisidir?'' sorusu soruldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bir süre düşünen yarışmacı, çareyi telefon jokerini kullanmakta buldu ve kayınbiraderi Haluk Güneş'i arayarak yardım istedi. Güneş, soruya ''A, Selena'' yanıtını verdi. Ancak yarışmacı ikilemde kalarak Güneş'e emin olup olmadığını sordu. Şıkları tekrar duymak isteyen Güneş, son kararını dile getiremeden süre bitti.

"HİÇ İZLEME ŞANSINIZ OLDU MU SELENA'YI?"

Bir süre düşünen Yazar da kayınbiraderine güvenerek A şıkkını seçti. Soruyu doğru yanıtlayan yarışmacı, 7 bin 500 TL değerinde para ödülü kazandı. Yarışmacının soruyu yanıtlamaya çalıştığı süreçte her türlü yorumdan kaçındığı gözlenen İmirzalıoğlu, Yazar'a, ''Hiç izleme şansınız oldu mu Selena'yı?'' şeklinde bir soru yöneltti.

Yarışmacı ise İmirzalıoğlu'na ''Oldu, oldu ama kendime güvenemedim ya da hatlar karıştı diyelim'' yanıtını verdi.

İmirzalıoğlu, soruda bahsi geçen 'Selena' dizisi için ''Evet, Sinem Kobal'ın başrolde olduğu... Yakınımdır!'' diyerek yarışmacıya tebessüm etti. İmirzalıoğlu'nun sözleri üzerine utanıp eliyle yüzünü gizleyen yarışmacı, stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Kısa bir süre başı eğik kalan yarışmacı elini yüzünden çekip ''Evet, Ayvalık'ta Ortunç Koyu'na çok tur getiriyorum'' dedi. İmirzalıoğlu ise yarışmacıya, ''Öyle mi? Evet, orada da evlenmiştik. Selam olsun buradan eşime!'' diyerek samimi bir şekilde karşılık verdi.