Kim Kardashian’ın mücevher hırsızları yakalandı

Kim Kardashian’ın mücevher hırsızları yakalandı

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın üç ay önce Paris’te uğradığı silahlı soygunla bağlantılı 16 kişi tutuklandı.

Paris’te Kim Kardashian’ın 11 milyon dolarlık mücevherlerini çalan soyguncular yakalandı. Soyguncular, Paris emniyetine götürülürken görüntülendi.

Fransız polisi, dün sabah erken saatlerde gözaltına aldığı 16 kişiyi olay yerinde bıraktıkları DNA izleri sayesinde bulduklarını açıkladı.

50 ve 72 yaşları arasında olan hırsızlar arasında daha önce birçok hırsızlık olayına karışanların da olduğu belirtildi. Şüphelinin temas kurduğu kişilerin takip edildiğini belirten yetkililer olayla bağlantılı 16 kişinin tutuklandığını bildirdi.

Tutuklananlar arasında üç kişinin kadın olduğu, kadınların soygun öncesi Kardashian’la bağlantı kurma görevi üstlendiği öğrenildi.

Tutuklananlardan ikisinin mücevher satıcısı olduğu bildirildi.

Adının Pierre B. olduğu açıklanan en yaşlı şüphelinin daha önce de Fransa ve Belçika’da hırsızlık olaylarına karıştığı açıklandı.

Kardashian, 2 Ekim’de Paris’te maskeli ve silahlı soyguncuların saldırısına uğramış ve mücevher kutusunu çaldırmıştı.

Paris Moda Haftası için Paris’te bulunan Kardashian, soygundan bir gün önce pahalı mücevherlerinin fotoğrafını sosyal medyada paylaşmıştı.

Soygun sonrası, Kardashian’ın koruması Pascal Duvier’in neden yanında olmadığı sorusuyla birlikte, soygunun gündem yaratma amacıyla Kardashian’ın planlamış olabileceği de öne sürülmüştü.

NTV

Görüntülenme : 1851 Güncelleme Tarihi: 11/01/2017 10:48:36
Yayınlanma Tarihi: 10/01/2017 11:39:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin