Kim Kardashian yeşil bikinili pozlarıyla adeta beğeni yağmurunu tutuldu!

Dünyaca ünlü isim Kim Kardashian paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. ABD'nin Nevada eyaletinde tatilini sürdürmeye devam eden güzel yıldızın bikinili fotoğrafları adeta yürek hoplattı.

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2020 16:24
Değiştirme Tarihi: 08.12.2020 16:24
Kim Kardashian yeşil bikinili pozlarıyla adeta beğeni yağmurunu tutuldu!

Son dönemde siyasi paylaşımlarıyla dikkat çeken Kim Kardashian, asıl işine döndü. Instagram'da 192 milyon gibi güçlü bir kitlesi bulunan Kardashian, sosyal medyada yaptığı yeni gösterişli paylaşımlarıyla adından söz ettirdi.

Sık sık siyasi olaylar hakkında yorumda bulunan ve geçtiğimiz aylarda Azerbaycan'ı suçlayarak Ermenistan'ı savunmasıyla tepkilerin odağında yer alan Kardashian, şu sıralar lüks ve şaşalı yaşamını gözler önüne sermeye devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Jakuzili ve bikinili fotoğraflarını yayınlayan 40 yaşındaki Kardashian, ABD'nin Nevada eyaleti Tahoe bölgesindeki lüks tatil evinde adeta dört mevsimi bir arada yaşıyor.

Dışarısı çok soğukken karlar üzerinde poz veren Kardashian, evin içinde ise bikinili olarak kapalı havuzunda keyif yapıyor. Kardashian minicik bikinisiyle verdiği pozları paylaşınca sosyal medyada olay oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

16 milyon dolarlık 17 yatak odalı tatil evinde Kardashian'a aile üyelerinden Kylie, Kendall, Kourtney, Khloe ve anneleri Kris eşlik ediyor.

Etiketler: kim kardashian - bikini - poz