Kim Kardashian ve Kanye West eski dostlarının hatırı için buluştu

Çalkantılı evlilikleri ve boşanma süreciyle magazin gündeminden düşmeyen Kim Kardashian ve Kanye West, hayatını kaybeden modacı arkadaşları Virgil Abloh için aralarındaki gerginliği bir kenara bıraktı. Miami’de düzenlenen etkinliğe kızları North West ile beraber katılan ikili, etkinliği en ön sıradan birlikte izledi.

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2021 15:57
Değiştirme Tarihi: 01.12.2021 16:21
Kim Kardashian ve Kanye West eski dostlarının hatırı için buluştu
Instagram @juliendc

Kim Kardashian ve Kanye West, Salı akşamı düzenlenen bir etkinlikte, ortak arkadaşları Virgil Abloh’u anmak için bir araya geldi. 41 yaşındaki moda tasarımcısı Virgil Abloh, kanserle olan mücadelesine 2 yılın sonunda yenik düşmüş ve geçtiğimiz Pazar günü hayatını kaybetmişti. Abloh, uzun süredir West ile beraber kreatif çalışmalar da yürütüyordu.

Louis Vuitton markasının erkek bölümünün kreatif direktörü olan Virgil Abloh, markanın 2022 sonbahar/yaz koleksiyonu için düzenlenen defilede anıldı. Miami’de gerçekleşen ve Abloh’un son tasarımlarının sergilendiği defileye aralarında Rihanna ve A$AP Rocky’nin de olduğu ünlüler akın etti.

Bu yılın başında ayrılıklarını duyuran Kim Kardashian ve Kanye West, kızları North ile beraber en ön sıradan defileyi izlerken görüntülendi. Pete Davidson ile ilişkisi olan Kim Kardashian ve geçtiğimiz günlerde “barışmak ve evine dönmek istediğini” söyleyen Kanye West, aralarındaki gerginliği eski dostları için bir kenara bırakmış gibi görünüyor.

İlgili Sayfalar: Magazin