Kim Kardashian'ın yeni meslek uğraşı herkesi şaşırttı! İlk sınavı geçti...

Skandalları, aşk hayatı ve lüks yaşantısıyla gündemden düşmeyen Kim Kardashian daha önce 3 kere başarısız olduğu avukatlık sınavının ilkini geçti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kardashian, takipçilerine hedeflerinden vazgeçmemeleri tavsiyesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2021 14:09
Değiştirme Tarihi: 14.12.2021 14:09
Kim Kardashian'ın yeni meslek uğraşı herkesi şaşırttı! İlk sınavı geçti...

Geçtiğimiz gün çocuklarını uyandırmak için piyanist tuttuğunu açıklayan Kim Kardashian yeni paylaşımıyla dikkat çekti.

Kim Kardashian, avukatlık hayaline bir adım daha yaklaştı. ABD'nin California eyaletinde avukat olmak için geçilmesi gereken sınavlardan ilkini geçtiğini duyuran 41 yaşındaki Kardashian, bu süreçte kendisine yardım edenlere de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

"2 YILDA 3 SINAVDAN KALDIM AMA PES ETMEDİM"
Kardashian "Bana bu yolun okuldan mezun olmaktan daha zor olduğunu, neredeyse imkansız olduğunu söylemişlerdi" dedi ve ekledi: "Bugün aynaya baktığımda kendimle gurur duyuyorum. Bu benim için kolay bir yolculuk değildi. İki yılda üç sınavdan kaldım ama pes etmedim ve başarana kadar daha fazla çalıştım."

GÜNDE 10 SAAT ÇALIŞTI

Kardashian günde 10 saat mesai harcayarak, dört saatlik sanal toplantılarda kendisine yardım eden ve her hafta deneme sınavları hazırlayan kişilere de teşekkür etti. Sınava dair veriler, girenlerin yalnızca yüzde 20'sinin başarılı olabildiğini gösteriyor. Kardashian'ın önünde avukat olabilmek için geçmesi gereken bir sınav daha var.

İlgili Sayfalar: Magazin