Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe Kardashian koronavirüse yakalandığını açıkladı

Reality şov yıldızı Kim Kardashian'ın kendisi gibi reality şov yıldızı olan kardeşi Khloe Kardashian Covid-19'a yakalandı. Koronavirüse yakalanan Khloe Kardashian, uzun yıllardır ekranlara gelen ve önümüzdeki yıllarda sonlanacak olan Keeping Up with the Kardashians programının yeni bölümünde hastalığıyla ilgili detayları paylaşacak. 

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2020 13:12
Değiştirme Tarihi: 29.10.2020 13:12
Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe Kardashian koronavirüse yakalandığını açıkladı

Kardashian ailesinin hayatını ekranlara yansıtan "Keeping Up with the Kardashians" programının yeni bölüm fragmanında, Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe Kardashian koronavirüse yakalandığını ifade etti. Kardashian, semptomlarının öksürük, kusma, titreme, baş ağrısı ve ateş olduğunu söyledi.  

Khloe Kardashian fragmanda, ' "Koronavirüs olduğumu öğrendim. Odamdayım. İyi olacak ancak son günlerde kötü hissediyordum" ifadelerini kullandı.

Khloe Kardashian'ın Koronavirüs'e yakalandığını açıkladığı bölüm, ablası Kim'in özel bir ada tutarak düzenlediği 40'ıncı doğum günü partisinden sonra gerçekleşti. Kim Kardashian partiye gelecek konuklardan 2 hafta evlerinden çıkmamalarını ve Koronavirüs testi yaptırmalarını istemişti.