Ünlü çiftin evi şaşırtıyor! Kim Kardashian işte burada yaşıyor!

Ünlü çiftin evi şaşırtıyor! Kim Kardashian işte burada yaşıyor!
Yayınlanma Tarihi: 05.02.2020 18:56
Değiştirme Tarihi: 05.02.2020 20:49

Gösteri dünyasının en nüfuzlu çiftlerinden biri olan Kim Kardashian ve Kanye West nasıl bir evde yaşıyor dersiniz? Kelimenin tam anlamıyla "dünya kadar" servetleri olduğu bilinen dört çocuklu çiftin, her yerinden ihtişam fışkıran bir malikanede yaşadığını düşünüyorsunuz büyük olasılıkla. Eğer öyleyse yanılıyorsunuz. En azından belli ayrıntılarda.

Kim Kardashian ve Kanye West'in, dört çocukları ile birlikte bir malikanede yaşadığı doğru. Üstelik bu yaşadıkları malikanenin değeri de 60 milyon dolar. Yani onlar için sıradan olsa da birçok insan için bir servet sayılır bu miktar.

Ama çiftin yaşadığı malikanenin her yerinden ihtişam fışkırdığını düşünüyorsanız işte bu kısım pek doğru değil. Kardashian ve West çiftinin yaşadığı malikanede beyaz ve pastel tonlar ağırlıkta. Buna ek olarak dekorasyonu da herkesi şaşırtacak kadar sade. Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü çift, Los Angeles'taki malikanenin kapılarını Architectural Digest dergisine açtı. Ama zaten uzun zamandır sosyal medya hesaplarında da evlerinin çeşitli bölümlerini gözler önüne seriyorlardı.

Yeni yıl öncesi hazırladıkları dekorasyon sosyal medyada uzun uzun tartışılmıştı. Birçok kullanıcı bu süslemelerin Noel ve yeni yıl ruhunu yansıtmadığını ileri sürmüştü.

Geçtiğimiz haftalarda da Kim Kardashian buzdolabı ve kilerini yine sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Bu kez de ünlü dergiye evlerinin kapılarını açtı çift.

İşte Kim Kardashian ve Kanye West'in North, Saint, Chicago ve Psalm adını verdikleri iki kız iki erkek çocuklarıyla birlikte yaşadığı o malikaneden kareler.

Bu şekilde de çiftin iç dekorasyon anlayışı gözler önüne seriliyor. Kardashian ve West'in 60 milyon dolara satın aldıkları malikanede son derece minimalist bir dekorasyon anlayışı hakim. Pastel tonlar, modern tasarımlar ve neredeyse yarı boş gibi görünen kocaman bir ev.

Çiftin yaşadığı malikanenin iç dekorasyonu ile ilgili takipçilerinden de ilginç yorumlar geliyor. Bazıları evi bir müzeye benzetirken bazıları da soğuk atmosferi yüzünden eve benzemediğini belirtiyor.

 Evin belki de en renkli odası çiftin büyük kızı North'un odası.