Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner canlı yayında rezil oldu

Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner canlı yayında rezil oldu
Yayınlanma Tarihi: 28.12.2019 13:41
Değiştirme Tarihi: 28.12.2019 13:41

Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner, kızının yapacağı bir konuşmayı sosyal medya hesabından yayınlamak isterken rezil oldu. Kris Jenner'ın yaşadığı karışıklık kameralara yansıyınca izleyenler kahkahaya boğuldu.

Kris Jenner, kızlarının birer birer imparatorluk kurmasını sağladı ama çoğu anne gibi teknolojiyle başı biraz dertte. Sosyal medya hesabından kızı Kim Kardashian'ın konuşmasını canlı yayında paylaşacağı sırada yaşadığı karışıklık kameralara yansıdı ve izleyenleri kahkahaya boğdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Düzenledikleri Noel partisinde kızı Kim Kardashian’ın konuşma yapacağı sırada Kris Jenner’ın Instagram uygulamasıyla verdiği savaş dikkat çekti.

Kris Jenner Instagram Live’den canlı yayına bağlandığında ön kameranın aktif oluşu ve arka kameraya bir türlü geçemediği görüntüleri görenler, “Neden kimse yardım etmedi?” sorusunu sordu.

Aile dostları ve makyaj artisti Hursh Achemyan’ın çektiği görüntülerde 64 yaşındaki Jenner’ın canlı yayın sekmesini çözmeye çalışırken kızının tüm konuşmasını kaçırmasına sosyal medya kullanıcıları, “Şu ana kadar izlediğim en iyi video”, “Tam bir annesin” gibi yorumlar yaptı.