Kim Kardashian 2013'te katıldığı Met Gala'da yaşadıklarından dolayı eve gidene kadar ağladığını açıkladı

Kim Kardashian 2013'te katıldığı Met Gala'da yaşadıklarından dolayı eve gidene kadar ağladığını açıkladı
Yayınlanma Tarihi: 26.11.2019 14:20
Değiştirme Tarihi: 26.11.2019 14:20

Kim Kardashian 2013 yılında düzenlenen Met Gala'da yaşadıklarını verdiği bir demeçte anlattı. O dönem ilk çocuğuna hamile olan Kardashian, giydiği kıyafete gelen eleştiriler nedeniyle çok üzüldüğünü ve o gün eve gidene kadar ağladığını anlattı.

Kim Kardashian şimdi 4 çocuklu bir anne ve yılda milyonlarca dolar kazanan bir iş kadını. TV'de sosyal medyada hemen her yerde karşımıza çıkan Kardashian, yaptığı açıklamalarla da gündemden inmiyor. Son olarak 2013 yılına ait bir sırrını paylaşan Kardashian, 2013’te katıldığı Met Gala’da yaşadıklarını anlattı.

Altı yıl önce ilk çocuğu North’a hamile olduğu sırada Met Gala’ya eşi Kanye West ile birlikte katılan Kardashian, gecede Givenchy markasına ait çiçek desenli bir elbise giydi.

Ne var ki hamileliğinin son günlerinde olan Kim Kardashian, giydiği elbiseyle eleştiri oklarının hedefi oldu. Ünlü iş kadını o günü şöyle anlattı: “Hamileliğimin ileri seviyesindeydim, çok kabarık ve şişkindim. Aslında ben davetli değildim Kanye gösteri yapacaktı ve ben sadece Kanye’nin artı biriydim, Met Gala’da olacağımı asla hayal etmemiştim. Kimsenin muhtemelen beni o zaman orada istemediğini biliyorum.”

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medyada herkesin kendisiyle dalga geçtiğini de söyleyen Kardashian merhum oyuncu Robin Williams’ın canlandırdığı “Mrs Doubtfire” karakterine benzetildiğini hatta Williams’ın “Daha iyi giydiğimi düşünüyorum!” diyerek tweet attığını da söyledi.