Kim Kardashian, 14 yaş küçük sevgilisiyle pozunu sosyal medyadan paylaştı! Geceyi birlikte geçirdiler

Kim Kardashian ve 14 yaş küçük sevgilisi Pete Davidson aşkı dolu dizgin devam ediyor. Pete Davidson’la bir skeçte öpüşen Kim Kardashian, geçtiğimiz ay bir lunaparkta el ele görüntülenmişti. İddialar sonrası çiftten ilk paylaşım geldi. Paylaşımı, Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner’ın evinden Flavor Flav yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 11:27
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 11:28
Kim Kardashian, 14 yaş küçük sevgilisiyle pozunu sosyal medyadan paylaştı! Geceyi birlikte geçirdiler

Komedyen Pete Davidson 28. yaş gününü 41 yaşındaki milyarder sevgilisi Kim Kardashian ile birlikte, Kardashian’ın annesi Kris Jenner’ın evinde kutladı. Geçtiğimiz ay bir rollercoasterda el ele tutuşurken görüntülenen Kim Kardashian ve Pete Davidson çifti, ilk kez birlikte poz verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Paylaşımı yapan Flavor Flav’ın Kardashian ailesiyle veya Pete Davidson ile olan bağlantısı tam olarak bilinmiyor. Ancak rapçi paylaşınmını şu dikkat çeken notla yaptı:

Evlatlık oğlum Pete Davidson'ın doğum gününü efsane Kim Kardashian ve Kris Jenner ile kutluyorum.

BOŞANMA DAVASI BİTMEDİ

Rapçi Kanye West’le boşanma aşamasında olan Kim Kardashian’a yakın kaynaklar, Pete Davidson’la çok mutlu olduğunu dile getiriyorlar. Söylentilere göre; kendisini sürekli güldüren Davidson’la çok mutlu olan Kim Kardashian hayatına heyecan geldiğini dile getiriyormuş.

İlgili Sayfalar: Magazin