Kilosunu eleştirenlere iç çamaşırlı pozlarıyla yanıt verdi: Şişman ve mutluyum

Kendisini şişman ve çekici olarak tanımlayan sosyal medya yıldızı Jilly, fazla kilolarını eleştirenlere iç çamaşırlı paylaşım yaparak yanıt verdi. Jimmy, yapılan yorumları 'şişman ve mutluyum' sözleriyle ti'ye aldı.

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 13:16
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 13:16
Kilosunu eleştirenlere iç çamaşırlı pozlarıyla yanıt verdi: Şişman ve mutluyum

Sosyal medya fenomeni Jilly, kendisini eleştirenlere beden pozitifliği paylaşımlarıyla cevap verdi. İç çamaşırlı, mayolu ve şık kıyafetleriyle paylaşım yapan Jilly, sosyal medya kullanıcılarının bedenlerini ve kendilerini sevmeleri için yol göstermeye çalıştığını söylüyor.

“Alınacak ders: Ben çok seksiyim, sen de öylesin!"

TikTok’ta vücut olumlaması ve beden pozitifliği üzerine çalışmalar yapan 21 yaşındaki sosyal medya fenomeni fazla kilolarını eleştirenlere ilginç bir yanıt verdi. Sosyal medyada bulunan 20 bin takipçisinin aksine geri kalan kullanıcılardan fazla kiloları nedeniyle nefret yorumları aldığını dile getiren Jilly, son gönderisinde iç çamaşırıyla kameralara gülümsediği bir pozunu paylaştı. Jilly gönderisine, “Alınacak ders: Ben çok seksiyim, sen de öylesin! Kimsenin sana aksini söylemesine izin verme. Aslında karnıma özel teşekkür etmeliyim” notunu ekledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

“Şişman ve mutluyum”

Sosyal medyada genellikle vücut hatlarından utanması gerektiğine yönelik olarak yorumlar aldığını vurgulayan Jilly, “Mutlu ve sadece var olan şişman bir insandan nefret etmekten gerçekten yapacak daha iyi bir şeyiniz yok. Siz şişman fobikler kendinize daha iyi bir hobi edinin” dedi.

20 bin takipçisi bulunmasına rağmen Jilly’in gönderileri yarım milyona yakın izlenmeye ulaşıyor ve 100 bin beğeni topluyor.

İlgili Sayfalar: Magazin