Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Romanlar buluşmasına katılan Kibariye: Çok ağladım

Romanlar buluşmasına katılan Kibariye: Çok ağladım

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Dolmabahçe'de Romanlar buluşmasına katılan Kibariye gazetecilerin sorularını yanıtladı.

19.04.2015 15:22

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Dolmabahçe'de Romanlar buluşmasına katılan Kibariye çıkışta gazetecilere açıklama yaptı.

Kibariye, "Burada olmaktan çok gurur duydum. İyi ki çağırdılar. Çok ağladım çünkü çok duygusal laflar vardı içeride. Ama gerçeklerdi. Çünkü ben insan ayırmıyorum. Ama yıllar evvel ben çok ezilmiştim. Onu hep anlattım zaten. 'İnsana insan gibi muamele yapılsın' diyorum. Gerek yabancı gelsin gerek Roman kim olursa olsun benim gözümde insan aynıdır, ayırım yoktur" dedi.

"Üzgün girdim ama çok mutlu çıktım"

"Başbakanımız da bizimle alakalı çok güzel kelimeler etti. O kadar güzel sözler edildi ki ben ağlamaktan kahvaltımı bile edemedim" diyen Kibariye, "Çünkü herkesin kendine göre derdi var. Kimse mükemmel değil. Kimse acısız, sancısız değil. Herkesin canı yanıyor. İnşallah güzel şeylere varılacak. Üzgün girdim ama çok mutlu çıktım. Hayırlısı neyse o olsun" diye konuştu.

"Koskoca Başbakan dediğin zaman verdiğin sözü tutmaz mı? Tutar tabi ki"

"Verilen sözler yeterli mi?" şeklindeki soruya, "Ben söz verdiğimi kendi adıma yerine getiririm. Ben inançlı bir kadınım, inanıyorum. Ama koskoca başbakan dediğin zaman verdiği sözü tutmaz mı? tutar tabi ki. O kadar güzel laflar etti ki ben inandım. Hayırlısı olur inşallah mahcup olmayız" şeklinde cevap verdi.

"Ama çok tatlı bıcır bıcır Başbakanımız böyle benim gibi"

Kibariye "Ama çok tatlı bıcır bıcır başbakanımız, küçücük böyle benim gibi... Çok şeker, çok tatlı, çok sevdim. Hepsi birbirinden iyi ağırladılar bizi" diyerek konuşmasının tamamladı. (DHA)

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil