Kerim Efecioğlu kimdir? MasterChef Türkiye yarışmacısı Kerim Efecioğlu kaç yaşında? Turu geçebildi mi?

Kerim Efecioğlu, MasterChef Türkiye 2020 ilk turunda şeflerin karşısına çıkan yarışmacılardan biri. İlk on altıya kalmak için kendi sunumuyla hazırladığı yemeği şeflere sunan Kerim Efecioğlu'nun hayat hikayesi de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, MasterChef Türkiye yarışmacısı Kerim Efecioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Turu geçebildi mi?

Yayınlanma Tarihi: 20.07.2020 17:42
Değiştirme Tarihi: 20.07.2020 17:42
Kerim Efecioğlu kimdir? MasterChef Türkiye yarışmacısı Kerim Efecioğlu kaç yaşında? Turu geçebildi mi?

Ekranların en sevilen yarışmalarından MasterChef Türkiye, yeni sezonu ile izleyicileri TV8 ekranına kilitlemeyi başardı. Yeni sezon ilk turunda yarışmacılar, ilk on altı içine girmek için tüm hünerlerini verilen 25 dakikalık sürede şeflere göstermeye ve kendilerini ispatlamaya çalışıyor. MasterChef 2020 üçüncü bölümde Kerim Efecioğlu, MasterChef Türkiye jürisi Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın onayını almaya çalıştı. Şefler, yapılan yemeğin tadımını yaptıktan sonra Kerim Efecioğlu hakkında kararını açıkladı. Peki, Kerim Efecioğlu MasterChef Türkiye'de sonraki tura geçebildi mi? Kerim Efecioğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli?

MASTERCHEF 2020 KERİM EFECİOĞLU KİMDİR?

Kerim Efecioğlu, 47 yaşında ve seyyar satıcılık yapıyor. Yarışmaya Ankara Altındağ'dan katılıyor. Ankara'da seyyar köfte tezgahı var. Çok küçük yaşlarda başladığı seyyar satıcılıktaki hünerlerini sergilemek ve şeflerden daha fazlasını öğrenebilmek için MasterChef Türkiye'ye katılmaya karar vermiş.

KERİM EFECİOĞLU TURU GEÇEBİLDİ Mİ?

Kerim Efecioğlu, dana Arnavut ciğeri yaptığı MasterChef ilk turunda Mehmet şeften hayır oyu aldı. Fakat Somer şef ve Danilo şeften oyu alarak üst tura çıkmayı başardı.