Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kerem Bürsin yeni dizisinde boksör oldu

Kerem Bürsin yeni dizisinde boksör oldu

Yakışıklı oyuncu 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' adlı dizi ile boksör Ali Smith karakteri ile seyirci karşısına çıkacak.

26.12.2016 14:05

Ay Yapım imzalı, başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lidya Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un paylaştığı "Bu Şehir Arkandan Gelecek'in merakla beklenen ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Büyük beğeni toplayan tanıtımda diziden ilk ipuçları izleyiciyle buluştu.

kerem bürsin

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek; 5 yaşındayken annesi, babası tarafından gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin 20’li yaşlarda İstanbul’a mecburi gelişi sonrası, geçmişini ve sürpriz bir aşkı bulmasını anlatıyor.

kerem bürsin

Boksör Ali Smith karşınızda
Yük gemilerinde çalışan ve dövüş sporlarıyla ilgilenen Ali Smith karakterine hayat veren Kerem Bürsin rolüne hazırlanmak için uzun zamandır ringlerde ter döküyör. Burak Uğur'la antrenman yapan oyuncu, son bir yıldır canlandıracağı karakter için oldukça yoğun bir tempoda çalışıyor. Bürsin, aldığı eğitimle profesyonel bir boksörü aratmayacak seviyede boks yapabiliyor.

kerem bürsin

Dansçı Derin
İstanbul'un önde gelen varlıklı ailelerinden Mirkelamoğulları'nın kızı Derin karakterini canlandıran Leyla Lidya Tuğutlu'nun tanıtımda ekrana gelen büyüleyici dansı çok beğenildi. Tuğutlu dizide, babasının engeline rağmen dans tutkusunun peşini bırakmayan Derin karakteriyle izleyiciyle buluşacak. Tuğutlu, Derin'in dansçı kimliği için yaklaşık bir buçuk ay önce başladığı dans derlerine devam ediyor.

leyla lydia tuğutlu

Çok yakında Atv'de yayınlanacak olan "Bu Şehir Arkandan Gelecek"in kadrosunda ayrıca Osman Alkaş, Defne Kayalar, Burak Tamdoğan, Ali Yörenç yer alıyor.

Yorumlar | 0
üye profil