Kerem Bürsin ve Hande Erçel evleniyor mu? Flaş açıklama Kerem Bürsin'den geldi!

Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin, evlilik açıklamasıyla dikkat çekti. Hande Erçel ve Kerem Bürsin evleniyor mu? Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, evlilik sorularına son noktayı koydu! 

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 09:27
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 09:28
Kerem Bürsin ve Hande Erçel evleniyor mu? Flaş açıklama Kerem Bürsin'den geldi!

Bir süredir senaryo okuyan oyuncu Kerem Bursin, önceki gün Etiler'de yapımcı Burak Sağyaşar ile bir araya geldi. Meslektaşı Hande Erçel ile aşk yaşayan Bürsin, evlilik açıklamasıyla dikkat çekti.

Yeni proje için bir görüşme gerçekleştirdiğini belirterek detay vermekten kaçınan Bürsin, ''Henüz netleşen bir proje yok ama güzel işler üzerine konuşuyoruz'' dedi. 

Geçtiğimiz haftalarda İtalya'ya bir seyahat gerçekleştiren ve yoğun ilgiyle karşılaşan Bürsin, ''Bu kadar ilgiyi beklemiyordum. Bir sürü oyuncumuz Avrupa'da Türkiye'yi temsil ediyor ve seviliyor. Bu harika bir duygu" ifadelerini kullandı.

"KENDİ DÜNYAMIZDA MUTLUYUZ"

Sevgilisi Hande Erçel ile ilgili gelen sorulara da cevap veren Kerem Bürsin, ''Biz bir aradayken hiç iş konuşmuyoruz. Kendi dünyamızı yaşıyoruz'' dedi. 

"EVLİLİK KONUŞMAK İÇİN HENÜZ ERKEN"

'Evlilik düşünüyor musunuz?' sorusuna cevap veren ünlü oyuncu, ''İlişkimizin tadını çıkarıyoruz. Evlilik çok önemli bir mevzu. Önümüzde işlerimiz ve kariyer planlamamız var. Evliliği konuşmak için henüz erken" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin