Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı iddia edilen Duygu Özaslan'dan açıklama | Duygu Özaslan kimdir?

Serenay Sarıkaya ile 4 yıl birlikte olan Kerem Bürsin, geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı. Kerem Bürsin'in adı son günlerde ünlü YouTuber Duygu Özaslan ile anılırken, Duygu Özaslan'dan aşk iddialarına videolu yanıt geldi. Peki Duygu Özaslan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 16:33
Değiştirme Tarihi: 18.11.2019 23:35

Kerem Bürsin Duygu Özaslan ile birlikte mi? Herkesin cevabını merak ettiği soru, Duygu Özaslan'ın yaptığı videolu paylaşımıyla yanıt buldu. 

Instagram'da 1.4 milyon takipçisi bulunan Duygu Özarlan, Kerem Bürsin'i tanımadığını, yapılan haberleri şaşkınlıkla takip ettiğini söyledi. Gönül rahatlığı ile Kerem Bürsin ile tanışıklığının olmadığını, aynı ortamda bile bulunmadıklarını söyleyen Duygu Özaslan, aralarında bir ilişkinin bulunmadığını altını çizdi. 

Duygu Özaslan'ın açıklaması şu şekilde:

Gönül rahatlığı ile şunları söyleyebilirim ki; Kerem Bürsin ile tanışmıyoruz, aynı ortamda dahi bulunmadık. Bu dedikoduları kim, nereden çıkardı, bu senaryoları kim yazdı? Gerçekten bilmiyoırum ama byle bir şey olmadığını söylemek istedim. Bakalım daha ne konuşacaklar. Ben de izleyeceğim.

Kerem Bürsin, meslektaşı Serenay Sarıkaya ile 4 yıl aşk yaşadı. Çiftin, evlenecekleri bile konuşulurken şaşırtan bir karar ile 6 ay önce ilişkilerine son vermişlerdi. 

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

Adı Kerem Bürsin ile anılan Duygu Özaslan, 2014 yılında verdiği bir röportajda, Duygu Özaslan kimdir? Sorusuna da yanıt vermiş oldu.

İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyan Duygu Özaslan, 1991 İstanbul doğumlu. Güzellik, moda ve lifestyle üzerine video paylaşımları yaparak ünlenen Duygu Özaslan'ın Youtube ve Instagram'da 1.4'er milyon takipçisi var. 

Arkadaşlarının kendisine makyaj ve kozmetik gibi konuları çok sorduğunu söyleyen Duygu Özaslan, “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu.  Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum. İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz ifadelerini kullandı.

Duygu Özaslan bir dönem Barış Taylan Demirige ile ilişki yaşıyordu. Çiftin, sosyal medyada birlikte çekmiş olduğu çok sayıda video da bulunmakta.

Duygu Özarslan 3 Kasım 2013 tarihinde Youtube'a katıldı ve şu ana kadar 322.890.814 görüntülenmeye sahip.