Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kerem Bürsin gitti, İlker Kaleli geldi

Kerem Bürsin gitti, İlker Kaleli geldi

Kerem Bürsin sevgilisi Serenay Sarıkaya ile bir kot firmasının reklam filminde rol alıyordu. Firma Kerem Bürsin'le yollarını ayırdı ve İlker Kaleli ile anlaşma sağladı.

12.08.2016 13:34

Bir kot firmasının reklam filminde sevgilisi Kerem Bürsin'le kamera karşısına geçen Serenay Sarıkaya'nın yeni partneri İlker Kaleli oldu. Marka yüzü oldukları kot firması ünlü çiftin ilişkileriyle ilgili haberlerin markanın önüne geçtiğini düşünüp Kerem Bürsin'le yollarını ayırarak İlker Kaleli ile anlaştı. Habertürk yazarı Esin Övet bugünkü köşesinde yazdı:

Kerem gitti, İlker geldi!
Tam da böyle işte. Kerem Bürsin gitti, İlker Kaleli geldi. Serenay Sarıkaya’nın yanında artık Kerem Bürsin’i değil İlker Kaleli’yi göreceğiz. Ama sadece Mavi Jeans reklamlarında. Çünkü firma, Kerem ve Serenay’ın sevgili durumlarından çok sıkılmış ve ürünün önüne geçtiğini düşünüp ikilinin yollarını ayırmış. 

kerem bürsin ile serenay sarıkaya ayrıldı

Panik yapmayın. Sadece reklamlarda ayrıldı sevgililer, normal hayatta hâlâ birlikteler. Kerem’in sadece Serenay’la olan reklam anlaşması bitmiş durumda. Kerem Bürsin’in yerine de İlker Kaleli yani ‘Poyraz Karayel’ seçilmiş. 

ilker kaleli

Firma eminim ki bir araştırma yapıp İlker Kaleli’yi seçmiştir. Çünkü doğru bir seçim mi ilk duyduğumda kestiremedim. Ama şaşırtıcı bir seçim olduğu kesin. Bu arada Serenay’ın boyu İlker Kaleli’den uzun kalacak. Ona da bir çözüm bulunacak mı yoksa olduğu gibi mi yansıtılacak merakla bekliyorum.

Yorumlar | 1
üye profil
ilker kaleli fan 2 yıl önce
Bence ilker kaleli harika bir seçim