Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kerem Bürsin'den Serenay Sarıkaya'ya evlilik yanıtı

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı. Bürsin, sevgilisinin "Evlilik düşünmüyorum" yönündeki açıklamalarına bakın ne yanıt verdi.

03.02.2017 10:18

Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Kerem Bürsin sevgilisinin "Evlilik düşünmüyorum" yönündeki açıklamalarına destek çıktı. Bürsin'in aşk yaşamına dair çok özel açıklamaları Aramızda Kalmasın'da ekrana geldi.

Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya "Evlilik teklifi aldınız mı" yönündeki soruya "Güzel giden bir birliktelik olunca herkes evlilikle taçlandırmak istiyor. Ben 25 yaşında bir genç kız olarak şu anda her şey çok yolunda gittiği için böyle bir kararı erken buuyorum. Herşey çok şükür yolunda. Umarım böyle devam eder. Evlilik düşünmüyorum" demişti.

Serenay Sarıkaya'nın "Evlilik düşünmüyorum" yönündeki sorularına Kerem Bürsin'den yanıt geldi.

"Bu evlilik nedir ya"
Evlilikle ilgili soruları duyunca "Bu evlilik nedir ya" diyen Bürsin, "İzin verin tadını çıkaralım. Şu an çok mutluyuz. Şimdi evlilik düşünmeye gerek yok. Şu an anı yaşıyoruz. Gayet mutluyuz. Çok güzel bir ilişki. O yüzden hayırlısı diyelim" diye konuştu. 

"Öpüşme sahnelerine Serenay karışmıyor"
Kerem Bürsin, "Dizideki öpüşme sahnesine sevgiliniz Serenay Sarıkaya ne dedi?" yönündeki soruya ise, "Sonuçta oyuncuyuz. İkimiz de aynı mesleği yapıyoruz. Profesyonelce yapıyoruz. İş iştir, başka şeyler başka şeylerdir" dedi. (Acunn.com)

Yorumlar | 0
üye profil